Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha túl súlyosak...

Mit tehetek, ha túl súlyosak a problémáim,és lepattintott a pszichológusom 3 alkalom után?

Figyelt kérdés

Április 14. van. Legközelebb májusban mehetek szakemberhez. Ebben a hónapban 1x találkoztunk,pedig súlyos gondjaim vannak.

Nekem nem lenne bajom ezzel a nővel, de ha konkrétan elmondom neki,hogy halálvágyam van,hogy tud halál nyugodtan 3 hét múlva időpontot adni?

Ez normális?

Mondta,hogy menjek szakihoz. Az 1 hónap múlva tud fogadni.

Komolyan, el se hittem. Most tarthatom magamban a lelket 3 hétig.

Beszélni addig nem tudok senkivel...

Ti jártatok már így?

Nem kellene gyakrabban találkoznunk? Magánban járok hozzá..


2023. ápr. 14. 23:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:

Próbálom a maradék életösztönömet összekapirgálni, hogy májusig ellegyek valahogy.

Remélem, elrepül az a 3 hét....

2023. ápr. 14. 23:03
 2/61 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ebből az jött le, hogy egyáltalán nem jó szakember. Főleg így, hogy még fizetsz is neki, jobb, ha keresel mást, aki megfelelően tud veled foglalkozni.
2023. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Pont azt csináltam. De akkor is egyedül vagyok 3 hétig..És az nagyon hosszú lesz..
2023. ápr. 14. 23:18
 4/61 anonim ***** válasza:
77%
Javaslom a helyi pszichiátriai szakrendelést. A telefonban mondd, hogy krízishelyzetben vagy, és ez meg ez a helyzet, ha szerencséd van, beutal a klinikai pszichológushoz viszonylag gyorsan, és az ingyen van. Egy próbát szerintem megér, nem vesztesz vele semmit. Nálam működött pont ilyen helyzetben.
2023. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Ott kértem időpontot ma. Sztk klinikai szakpszichológus. Május 12...
2023. ápr. 14. 23:31
 6/61 anonim ***** válasza:
Mennyit kér el ezért tőled?
2023. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
10ezer 50 perc
2023. ápr. 15. 08:09
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél a felelősségtől.

Nem érzi magát talán elég képzettnek ahhoz,hogy ezzel foglalkozzon.

Általában pattintják le az embert a pszichiáterhez mert igazából ez már nem rá tartozik.

Mármint nem a pszichológusra.

Ő tanácsot ad,beszélget veled de nem tudja megmenteni az életedet ha az agyadban felborult a kémia és rossz gondolataid vannak.

Szerintem simán azért nem akar gyorsan időpontot adni,hogy így rázzon le.

Tudja,hogy máshoz fogsz menni ha ő nem segít.

2023. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Ez mind oké, de attól még magamra vagyok hagyva májusig...Meg lehetne őszinte. Én is az voltam nála.
2023. ápr. 15. 10:24
 10/61 A kérdező kommentje:
Azt se tudom hogy győzzem le ezt az egészet addig. Nem lesz egyszerű...Egyedül...
2023. ápr. 15. 10:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!