Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos szédülés nyilvános...

Folyamatos szédülés nyilvános helyeken?

Figyelt kérdés

Régebben is előfordult időnként, de most úgy elhatalmasodott rajtam, hogy a munkahelyemen állandóan szédülök. Ülőmunkát végzek, állni egyszerűen nem bírok 2 percet se, ha mennem is kell valamerre bizonytalannak érzem magam, húz a fejem jobbra, úgy érzem felborulok. Ez előfordul boltban is, főleg sorbanálláskor, de ott nem mindig. Otthon viszont nincs ilyen problémám. Nagyon stresszes vagyok, sokat szorongok, hypochonder vagyok, de ez a szédülés folyamatosan fennáll szóval nem pánikroham. Pár hete voltam egy buliban, ahol alkohol fogyasztását követően rosszul lettem, azt hittem, hogy strokeot kaptam, pánikoltam és azota itt van bennem, hogy mi van, ha atestem valami enyhébb strokeon és bemagyaráztam magamnak, hogy már azert szedulok folyamatosan. Nem ittam sokat egyébként akkor. De amint kilepek a munkahelyemről vagy a boltból vagy otthon vagyok akkor ez megszűnik viszont amikor fennáll akkor nagyon komolynak erzem. Pszichésen szédülhetek ennyire, ilyen sokat?

23\L


2023. jún. 29. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"de ez a szédülés folyamatosan fennáll szóval nem pánikroham."


De otthon meg nincs problémád, nem? Szóval simán lehet pszichés. De érdemes kivizsgáltatni attól még!

2023. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valòszinû, hogy pszichés eredetû ez a problémàd, egyfajta „fóbia“a pontos megnevezése. Ki lehet bellôle gyògyulni, keressél egy pszichològust.
2023. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira hihetetlen, hogy hiaba probalom tudatositani magamban, hogy csak a fejemben létezik ez, nem múlik el. Még azt vettem észre, hogy ha valami eltereli a figyelmem akkor se szédülök, de csak olyan dolog tudja elterelni a figyelmem ami nagyon nagy hatassal van ram, az ki tud zokkenteni, de en magamat nem tudom azzal, hogy szimplan csak probalok masra figyelni. Most mar fogok keresni szakembert, mert mar a mindennapjaim megkeseriti teljesen. Mar ott tartok, hogy ha valahol sorba kell allnom inkabb visszamegyek később. A munkahelyemen meg igyekszem fel se állni, nagyon durva már. Ülő helyzetben nem érzem, maximum enyhén. De ahogy hazaérek vagy néha az is eleg hogy kilepek a munkhelyemrol, vagy végzek a boltban tényleg teljesen elmúlik.
2023. jún. 29. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedtél valamiféle nyugtatò gyògyszert?
2023. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!