Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom miért, de most...

Nem tudom miért, de most délután olyan stresszes(ok nélkül)vagyok hogy szinte remegek. Mi van velem? Van valami ötletetetek ami enyhíteni? Mostanában este is halálfélelmem szokott lenni.

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekfrofobia a lehető legrosszabb érzés a világon. Nekem elmúlt magától, de sokszor keltem álomból arra, hogy egyszer megfogok halni. Szerintem mozdulj ki, ne agyj annyit napközben.
2023. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam véletlenül rossz kategóriába raktam
2023. jún. 30. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Sport és egészséges táplálkozás, megfelelő vitamin és ásványi anyag bevitel valamint megfelelő folyadékbevitel csodákra képes. Próbáld ki.
2023. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mentem néhány kört a házban és elmúlt.
2023. jún. 30. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Stresszre a sport (akár csak pár perc futás teljes erődből) elvileg jó. A stresszhormonok a menekülésre vagy harcra készítenekfel, ha egyik se jön a stresszhelyzet után, akkor ottmarad a stresszhormonok a vérben. Ha fizikailag terheled magad, elvileg segít őket eltávolítani.


Na nem mintha most nekem lenne kedvem kimenni futni, hiába csak 2-3 percről beszélünk.

2023. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek nyilván van egy oka, még ha most te ezt nem tudod, vagy esetleg nem akarod megnevezni. Nem hiszek abban, hogy ok nélkül történnek ilyesmik.
2023. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!