Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudok sehova beilleszkedni bármit csinálok.megszolalni ha megszólalok mindig úgy tesz mindenki mintha ott sem lennék.nem szeretek menni sehova mert mindig úgy érzem hogy engem néznek és tényleg néznek mert szoktam látni nem csak beképzelem szinte minden 2.ember megnéz

Sokak szerint vonzó vagyok

Csak ezzel a szorongàssal van a gond,sokszor rám jön a pánikroham még a nagyon kis helyzetekben is

Nem bírok megszólalni és a hangom is megvàltozik, konnyezik a szemem stb..

Ezen kéne valahogy változtatni

Nem járok pszichológushoz és nem is akarok (bizonyos okok miatt..)

Szerintetek mit lehet tenni

Mi lehet ez az egész ?

17L


2023. júl. 2. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom, onkep helyes megitelese. Ezeket kéne helyrerakni, már pedig ezeket kognitív terapiaval a pszichológus szokta.
2023. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egy szociális fóbia amit még most kellene elcsípni. Beszélj a szüleiddel ezzel kapcsolatban, az is lehet hogy a szülői segítség elbeszéélgetés már oldani fogja ezt. Ha nem akkor pszichológus kellen, lehet talál olyan pontot az életedben ami miatt ez kialakulhat pl:hosszú éves sulis basztatás amit nem tudtál rendesen feldolgozni.
2023. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy hiúsági komplexus. Nekem is volt. Úgy tudsz túljutni rajta, ha keresel valamit, amit magadnál fontosabbnak tartasz.
2023. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
17 évesen sokak vannak így, majd kinovod
2023. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!