Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB-s pszichológushoz érdemes...

TB-s pszichológushoz érdemes elmenni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A pszichiáter akihez járok mondta, hogy elmehetnék de nem tudom érdemes e, attól félek mivel biztos sok a dolga lehet, hogy bunkó lesz és türelmetlen. Amúgy is nehezen beszélek magamról bárkinek. De a gyógyszerek csak minimálisan használnak. Esetleg valakinek tapasztalat? Depresszió és szorongás miatt mennék.

2023. júl. 2. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Azért csak próbáld meg, van, akinek bejön, van, akinek nem. A te konkrét esetedben a mások tapasztalatainak nulla relevanciája van. Az az egy biztos, hogy nem lesz bunkó és türelmetlen, mi a fenének ment volna akkor pszichológusnak.
2023. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, menj el! Örülj, hogy van erre lehetőséged, nem kell egy vagyont kifizetned magánpszichológusra. Én örömmel mennék, de nincs itt ilyen, csak ha a kórházba befekszek.
2023. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figy, ahány területi annyi fajta.


Egy területinek annyival van nehezebb dolga, hogy túlterhelt.


A nagyon jó szakik drágák, pont ebből kifolyólag kevés páciensük vannak.

Jobban képben vannak azokkal akikkel foglalkoznak.


Nyilván nem lehet elvárni, hogy egy területihez akihez jár kb 60 ember egy héten az teljesen toppon legyen mindenki gondjával. Én arra se emlékszek mi volt múlt héten kb, nem hogy 60 ember bajaival képben legyek.

2023. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Sosem ertettem miert megy vki pszichiaterhez es kezd el gyogyszerezni, mielott klinika pszichologushoz menne es beletenne a munkat a terapiaba. Jo szakember, ha ugy latja ugyis elkuldi pszichiaterhez is. Elmenni gyogyszert feliratni, beszedni es nem dolgozni magunkon csak al-megoldas, hamis-jollet (ha egyaltalan).

A TB-s pszichologus valszeg nem bunko, csak eppen agyonterhelt es valljuk be, azok maradnak TB keretek kozott, aki nem eleg jo h magan legyen. Szerintem...

2023. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kifogtam egy nárcisztikus trollt, kb azzal volt elfoglalva, hogy mivel tud betriggerelni, de nem lehet túl okos, mert kb az igazságtalan konklúziók fokozódó erősséggel volt a komplett fegyvertára erre, a megalázást is bevezetve. El is köszöntem tőle, csernusnak képzelte magát az asszonyság, de nem sikerült átemelni a figurát valahogy, meg a megrendezett gyógyítást se jött össze reprodukálni bióban, ki tudja miért...
2023. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!