Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy működik az antidepresszáns?

Hogy működik az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán működik. Elkezded szedni és nem érzel semmit vagy maximum kissé furán érzed magad és 3-4 hét után beüt? Vagy elkezded szedni és folyamatosan, fokozatosan érzed, hogy jól, jobban érzed magad? Nyilván ez nagyon egyéni is tud lenni, de saját tapasztalatról is írhattok.

2023. júl. 3. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Elkezded szedni, egy-két hétig semmi hatása, majd elkezded érezni, hogy olyan, mintha mindig tíz centivel a föld fölött lennél, semmi se kiemelkedően jó, semmi sem kiemelkedően rossz, olyan langyis víz az egész. A libidód lemegy a nullára, s van, hogy egész nap aludnál.
2023. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es szerintem nem szedett.

Az elso hetekben vagy semmi vagy meg rosszabb is lehet. Harmadik hettol kellene hatnia, de ugy hat het is lehet, mire a teljes hatasat erezni. A hatas nem ugy ut be, mint egy fajdalomcsillapito vagy nyugtato, hanem folyamatos.

Huszoneve szedek, voltak leallasaim, de mivel olyan komoly a problemam, bizonyos adagot az orvossal egyetertve minden nap szedek. Azota normalis eletem van. Nem lebegek, hanem en vagyok en. Elotte mar azt se tudtam, mi vagyok.

2023. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Én brutális rohamot kaptam tőle
2023. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első hetekben, nem törvényszerű, de általában rosszabb. Azért adnak mellé benzot, hogy el tudd viselni. Többségében felerősíti az addigi gondokat.


Az agynak is hozzá kell szokni a változáshoz.

Én 2x szedtem, az egyiket kemény 1 napig bírtam, rosszul voltam gyógyszer előtt is, de az valami brutális volt.


2. gyógyszer mellett pedig ilyen állandó düh érzést éreztem, minden indok nélkül. Nagyon megrémisztett, mert előtte nem volt ilyenem sose.


Gondolom nem volt egyik gyógyszer se megfelelő, de nekem tökéletes pofon volt, hogy ezt a gyógyszer vonalat ne erőltessem.

2023. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fater azt mondta, hogy 60 napig semmi javulást se érzett tőle, 61. napon meg mint akit kicseréltek jó értelemben.


De ez szerintem annyira egyén, gyógyszerfüggő, hogy max mindenki a saját tapasztalatát megosztja, de ez nem törvényszerű.

2023. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is egyén függő. De engem érdekel, hogy mások hogy élték meg. Szóval ha valaki szedi és van tapasztalata leírhatja.
2023. júl. 3. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!