Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szellemileg roncsolódtam?

Szellemileg roncsolódtam?

Figyelt kérdés

Édesanyám az alábbit mondta:

- Nem is köszöntek, biztos hallucinálsz.

- Visszamondtad a munkalehetőséget.


A munkalehetőség visszamondására egyáltalán nem emlékszek, pedig ma reggel történt elméletileg. A köszönésre pedig azért mondta, mert szóltam neki, hogy köszönt a szomszéd, és mivel mellettem volt, ő nem hallotta, később pedig megkérdeztük, és valóban nem köszönt. (Nem kevertem össze, nagyon jellegzetes hangja van, beszédhibás, és anyám nevét kiabálta, tehát hatalmas véletlen kell, hogy valaki ugyanilyen hangú, beszédhibás legyen, és tudja édesanyám teljes nevét.)


De ez csak kettő szituáció, ilyenből rengeteg van. Mi bajom lehet, hogy elfelejtek mindent, és úgy hallom, mintha beszélnének hozzám, stb?



2023. júl. 5. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
*2 hónapja olyan is történt, amire emlékszek, hogy behívtak állásinterjúra, de rossz helyre mentem be, ami miatt késésre álltam, és kapkodva felhívtam a munkáltatót, hogy mondjak valamit, és azt mondtam, hogy baleset történt, kihívtam a mentőt, itt kell lennem, de 2 perc múlva odaértem, amiért meg is szóltak...
2023. júl. 5. 15:30
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Skizoid gondok is lehetnek ebből, érdemes szakembert felkeresni szerintem.
2023. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent, ha megkérdezhetem? Ilyen dolgokban nem szeretek az interneten olvasni, mert nem tudom mi a megbízható forrás.
2023. júl. 5. 16:20
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nem is érdemes szerintem neten túrni ebben az esetben, téma is eléggé szerteágazó.

Ezért nem is tudnám jobban kifejteni, csak magam részéről találkoztam olyanokkal, akinél már fiatal korban jelentkeztek bizonyos mentális problémák.

Az jó, ha valaki maga is érzi, hogy gond van vagy valami lehet.

Szerintem a háziorvoshoz célszerű fordulni, majd megmondja a teendőket.

2023. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!