Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék pszchiátert váltani?

Hogy tudnék pszchiátert váltani?

Figyelt kérdés
a mostani orvosom nem a legjobb nem érzem magam jól nála annyira,általában beállit egy gyógyszert nekem és rosszul leszek tőle ezért is esetleg váltanék.nem is bizom nagyon benne,jobban akarok lenni.

2023. júl. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Keresel egy másikat, kérsz időpontot nála. TB-re nem annyira lehet válogatni, de ha belefér, hogy 5-20000 egy receptírás, akkor már azért vannak lehetőségek.
2023. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"jobban akarok lenni."


Akkor legyél jobban. Dr. Andrew Tate azt mondta hogy a pszichés alapú betegségek nem valódiak, ő például nem tud mentálisan beteg lenni mert nem hisz benne és sosem volt mentálisan beteg. Ugyanezt tudom én is mondani magamról, mindig pozitív, boldog és kiegyensúlyozott vagyok és azért nincsenek hullánvölgyek vagy szomorú szakaszok az életemben mert mindig vidám vagyok. Ennyi, nem kell ide pszichiárer.

2023. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!