Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalis betegek,hogy boldogul...

Mentalis betegek,hogy boldogultok munka terén ?

Figyelt kérdés
Nekem bipoláris zavarom van és szociális fóbiám. Képtelen vagyok dolgozni. Sok munkahelyem volt és sehol nem bírtam sokáig. Vagy eljöttem vagy kirugtak. Nem bírom a társaságot és depresszios vagyok.
2023. júl. 7. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2 embert ismerek hasonló problémákkal, az egyik megoldotta azzal, hogy a férje eltartja, így nem dolgozik semmit, a másik meg addig tanult, míg olyan munkája nem lett, amivel vagy tud otthonról is dolgozni, vagy kevés kontaktja van más emberekkel, emellett a munkaidő is viszonylag kötetlen.
2023. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Eladóként dolgoztam, de mióta antipszichotikumot kell szednem ( szintén bipoláris vagyok), azóta nem dolgozom. Párom sokat segít.
2023. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Most én sem dolgozok, tanulok 2 szakmát is amikkel remélhetőleg otthonról végezhető munkát tudok majd találni.

Korábban vagyonőrködtem, de már nem bírom az éjszakázást (szívbeteg is vagyok).

2023. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak ebbe az a rossz,hogy itthon se lehet lenni állandóan egyedül.
2023. júl. 10. 07:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szétszórt vagyok, jelentősen eltérő minőségű és mennyiségű munkát tudok elvégezni akár egyik napról a másikra is. Rosszul viselem a társaságot és a legkevesebb személyes érintkezést is.
2023. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A központi államapparátusban dolgoztam felsővezető beosztásban és mellette egyetemen tanítottam. Közben orvosilag diagnosztizált paranoiás voltam állandó derealizációval és volt néhány akut pszichotikus zavar is a történetemben. Jó 15 évig bírtam ebben az állapotban, utána önként abbahagytam a munkát, azóta szerényen élek a megspórolt pénzemből és rendesen szedem a gyógyszert. Talán lesz ez még jobb is.
2023. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Borderline vagyok és én sem tudok sokáig egy helyen meglenni.
2023. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Skizoaffektív vagyok. Gyógyszer nélkül eddig dolgozni sem tudtam. Most 4 év alatt 3 munkahely. Szerintem ezután csak 4 órába tudok dolgozni. Mellette csinálnám az egyetemet.
2023. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nekem eddig 7 munkahelyem volt

Bipolárisként. 40f vagyok

2023. júl. 12. 00:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Én "csak" depressziós vagyok és végre álmaim munkahelyén dolgozhatok, mégis pont ma úgy elaludtam, hogy nem tudok megbocsájtani magamnak miatta, mert tudom, hogy még ha nem is rúgnak ki azonnal, ez már egy olyan határátlépés, amit nem engedhetek meg magamnak és most halálra parázom magam, hogy ki fognak rúgni... Szóval érdekes, hogy pont most jött ez a kérdés vagy most lett kiemelve, amikor tán a depim miatt szűnik meg álmaim állása...


Nekem eddig 5 év volt a leghosszabb munkaidőm, aztán kirúgtak, de mondjuk leépítés volt és sokakat elküldtek, sok más helyről meg én jöttem el korábban, de azért több egy-egy éves munkám is van negyven évesen, elég gáz ez a mérleg is nekem is...

2023. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!