Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek közül szerintetek melyik...

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb termék ? Dm Mivolis magnézium citrát,magnosolv,vagy a Gal magnézium laktát,

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régebben sima Aldis magnézium tablettát vettem (ha jól emlékszem, citrát volt). Aztán olvastam, hogy a laktát és a malát a legjobb, mert az hasznosul leginkább. A Gal Mg L-laktát por mellett döntöttem, rá is volt írva, hogy ez milyen fasza, mert a Mg-tól lehet hasmenésed is, de ettől tutira nem. A páromat is rábeszéltem, hogy szedje. Első alkalommal, kb 1 órával a bevétele után ment a hasa. Majd rá fél órára az enyém is. Pár nap múlva adtam neki még egy esélyt, gondoltam, hátha nem is az okozta. Ugyanúgy ment. Úgyhogy én nem ajánlom.
2023. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen menyiségbe szedted a laktátot ?
2023. júl. 8. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy fél kávéskanálnyit.
2023. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gal-magnézium biszglicinát! A citráttól nekem is ment a hasam, ettől nem.
2023. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a Gal Mg-biszglicinát jött be. Jó nyugtató hatása is van.
2023. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!