Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Sümegi Pszichiátriai Centrum...

A Sümegi Pszichiátriai Centrumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hétfőn kell befeküdnöm a Rehab 1-re, aki volt ott, megosztaná a tapasztalatait?


Köszönöm!



2023. júl. 8. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem is bekellene feküdnöm, gyógyszerbeállításra, viszont nagyon hezitálok, mert félek a gyógyszerektől. Generalizált szorongás,pánikbetegség és enyhe paranoia miatt. Te miért mész?

2023. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A linkelt kommentek közt volt aki sümegen tartózkodott.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2023. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma távoztam az I.-es Rehabról. Emelem a kalapomat az összes ott dolgozó előtt, csodálatosan kedvesek és előzékenyek voltak, a két hétig, amíg ott voltam, szó szerint a tenyerén hordozott az összes ápoló és az orvosom is. Minden tiszteletem az ott dolgozóké, amiért még a nehéz esetekkel is meg tudnak maradni végtelenül emberségesnek és kedvesnek.

#1-esnek: bipoláris zavarral mentem, az orvosommal egyeztetve, a saját kérésemre.

2023. júl. 24. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Koszonom hogy leirtad. Nekem ugyan ez van. Csak szorongassal, rossz gondolatokkal.

Antipszichotikumot kellene szednem csak tartok tole mert extraim szoktak lenni alapbol is. Jobban vagy akkor? Koszi ha valaszolsz.

2023. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es!


Az antipszochotol nem kell félni, azt óvatosan titrálják fel minden esetben, és a legalacsonyabb hatékony dózist használják. És még ha túl is tolják, az se veszélyes, mert a ma alkalmazott antipszichóknak nagyon széles a terápiás sávja, tehát elég magas dózis adható bármiféle károsodás nélkül.


Igen, határozottan jobban vagyok. :)

2023. júl. 29. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig en felek. Szoktak lenni extraim es elolvastam az antipszichotikum mellekhatasait es gyors szivveres, extrak is szerepelnek. A dokim egybol 100mg kventiaxot ajanlott kezdesnek. Abbol van 25mg os is. Attol felek mi van ha felmegy a pulzus vagy ram jon az extra, milyen gyogyszerrel szuntetik ezt meg?
2023. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ottani pszichiátrián nyílt osztály is van ahol segítenének beállítani a gyógyszert?

Milyenek ott a körülmények?

2023. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, van, én nyílton voltam. :)


A körülmények jók. Az épületek maguk régiek, de teljesen vállalható állapotban vannak. Rend és tisztaság van.


Hangulatos az egész, mert az egész Pszichiátriai Centrum egy hatalmas gesztenyés parkban van, ahol vannak padok, ki lehet menni sétálni, vagy csak üldögélni a jó levegőn.


Velem tényleg csodát tett a hely.


És amitől nagyon féltem, mégis nagyon kellemesen csalódtam: a kórházi koszt finom!

2023. aug. 13. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!