Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem alszom mar kb 24 oraja,...

Nem alszom mar kb 24 oraja, elote meg csak 4 orat aludtam kb?

Figyelt kérdés

Major depresszios vagyok, nem akarok aludni, ongyiloklat akarok lenni, szetvagtam a karom mert felbsztak az agyam az meg errol nem tud.


Nem aarok aludni mert nem akarok gyiloklat lenni, de muszaj mert latom a jovom es olyan kva szar hogy kibirhatatlan lenne. Racionalis elveket kovetve jutottam erre a dontesre.Bevettem mar nemtom mennyi altatot de igy sem tudok aludni. Szivgyogyszerbol is a max adagbol kb 1.5x-et.


De mindig 3-4 orakat alszom ezt igy nem lehet. egyetemista vagyok nem tanulok, nincs kedvem meg egy lovat leszpni sem, semmihez.


csaladtago kb majdnem mind kihaltak, nincs haver vagy barat meg kutyam sincs. nyomorgunk nincs penz egy rohadt fagyira sem.


Ki fognak dugni az egyetemrol mehetek netom hova. gratulalok magamnak, igazi hos vagyok bmeg mert itt vagdosom magam es nem falcolas rendes vagdosas hogy a hus szetnyilik es ossze kell varrni. Szar. Nem akarom. Orokke nyoma marad. Masok latjak ha leveszem a pulcsit meg ilyenek. De verhiany miatt lenyugszom, elfaradok meg a fajdalomtol is z endorfin.


mindegy, mar minden mindegy


eljetek az eletet, tul rovid, aki tudja elvezze aki nem az keressen segitseget, ha az nem sikerul, akkor tudnek mit mondani de stigma a mai tarsadalomban.


2023. júl. 9. 07:23
 1/1 anonim ***** válasza:
16%

Sajnalom, amin keresztul mész?

Milyen altatót szedsz?

2023. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!