Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem kell emiatt bűntudato...

Ugye nem kell emiatt bűntudatot érezni?

Figyelt kérdés
Tartozom egy volt osztálytársamnak aki nagyon jó ismerős, 30000 Fttal. Most kaptam fizetést, de még egy kis türelmet kértem tőle, hogy ha a hitelkártya megérkezik abból megadom. Egyébként nem élek nagy lábon, de egyszerűen képtelenség beosztani a fizetést. Leszázalékolt vagyok és 4 órában dolgozom
2023. júl. 9. 11:32
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nem kell bűntudatot érezni, ha őszintén törekszel a törlesztésre. Egyébként meg ne a hitelkártyáról fizesd vissza neki, mert azzal is megcsúszhatsz.

Ehelyett azt javaslom, hogy egyeztesd le vele, hogy hogyan lenne jobb neki: ha késéssel egy összegben fizetsz vagy ha részletekben.

2023. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, ha máról holnapra él, akkor lehet hiányozni fog neki a pénz, de ha megkérdezted tőle, hogy tudna e még várni egy kicsit, azt mondta, hogy tudja nélkülözni, akkor rendbe van. De mi van ha nem kapod meg a hitelkártyát?
2023. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hitelkártya már le lett gyártva csak a postást kell megvárni. 100 ezer forintig 5000 Ft kell havonta fizetni
2023. júl. 9. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vele kell megbeszelni. A hitelkartyarol én is lebeszelnelek.


Akkor már jobb részletekben visszaadni a kölcsönt, csak beszéljétek meg.

2023. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!