Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bűntudatom van emiatt,mit...

Bűntudatom van emiatt,mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nehéz ide kiirni és annyira nem is merem, de a lényeg annyi, hogy amíg külön voltunk a párommal, (hozzateszem nagyon csúnyán bánt velem akkoriban) akkor pár hétig interneten felvettem a kapcsolatot egy másik féllel, akinek panaszkodtam róla. Nem utasítottam vissza a kedvességét, viszont nem adtam neki szabad utat, mert nem szerettem volna rögtön újba belebonyolódni. Sok olyan dolgot írtam neki amiket megbántam, mert végül össze jöttem a párommal és nagyon szeretem, de mardos a bűntudat amiatt, hogy miket írtam, miket mondtam. Persze nem voltunk akkor együtt, de személyesen vele kapcsolatban mondtam például olyanokat hogy hogyan bánt velem, vagy hogy milyen volt vele a szex és most hogy újra osszejottunk egyszerűen mindig eszembe jutnak ezek. Félek attól, hogy kiderül és ezek miatt elhagy ismét. Kiemelném, hogy arról is beszéltem, hogy mennyire hiányzik és mennyire szeretem, csak nem hagy nyugodni ez az egész és nem tudom mit tegyek.

2020. aug. 7. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned! Akkor így éreztél ezt gondoltad. Normális emberi viselkedés. Ne kattogj! Carpe Diem!!
2020. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De és hogyan tehetném meg, hogy nem kattogok? Szörnyű embernek érzem magam...
2020. aug. 7. 07:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt a témát. Te honnan tudod,hogy ő pl.nem ír nem gondol ilyeneket?? Ehhez túl rövid az élet,hogy ilyeneken molyolj.Ne keserítsd saját magad,élj boldogan.
2020. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!