Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

Októberben volt egy nagyon csúnya szakításom fél éven keresztül majdnem mindennap sírtam, de annyira, hogy nem bírtam abba hagyni, március óta jobban vagyok, és sírni se sírtam már vagy 2 hónapja

Viszont most 2 hete van az, hogy még a hagyma de tud 1 könny cseppet se kihozni belőlem, pedig én olyan voltam mindig is, hogy elég bele vágni, már sírok, de most nem megy. Történik valami velem ami nagyon durván fáj, nagyon szarul vagyok lelkileg, rajtam van a sírhatnék is már majdnem csuklik el a hangom, de aztán ennyi nem jön ki és lassan úgy érzem, hogy ez kezdd felemészteni belülről. Hiába nézek olyan filmet, amin máskor kb zokognék, még akkor se jön ki semmi. Mitől van ez? Nagyon kezdd elegem lenni ebből

22L



2023. júl. 10. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
22%

Most akkor nem ez volt a cél, hogy fél év állandó sírás után végre ne sírj?


El fog múlni idővel ez is, és visszaall minden a rendes kerékvágásba.

2023. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Túlsírtad magad. Túl sok volt a stressz.
2023. júl. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!