Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz lassíthatja az...

A stressz lassíthatja az antidepresszáns felépülését a szervezetben?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki elkezdi szedni de az első 3-4 hétben stressz éri külső körülmények miatt az hátráltatja, lassíthatja az antidepresszáns pozitív hatásainak a megjelenését? Ahhoz képest mintha mondjuk otthon ülne 3-4 hétig teljes nyugalomban és semmi miatt nem kéne aggódnia. Vagy körülménytől függetlenül a gyógyszer rendszeres szedésével ugyanakkor épül be a szervezetbe és jelennek meg a pozitív tünetek?

2023. júl. 12. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon sok embernek panikra, szorongasra irjak fel, nem depressziora. Ki szedi amugy hepi allapotban?

Hat het maximum, negy het semmi erdekes meg belefer. Ha megsem hatna, masik kell.

Amugy nincs felszivodasi zavarod? Nekem filmtabletta azonos hatoanyaggal nem olyan szuper, mint a bevonat nelkuli.

2023. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak most vagyok a harmadik hét elején. Csak az elmúlt két hét se telt teljes nyugalomban külső körülmények miatt (tehát nem a gyógyszer okozta). És azon gondolkozom, hogy ez akadályozhatja e a gyógyszer felszívódását? A bennem lévő stressz. Mert azt mondják 2-4 hét, mire hat. De lehet ezt arra értik, aki megteheti, hogy nyugalomban várja ki. Vagy bármilyen szar helyzetben van az ember, ha a jó gyógyszert kapja (még akkor kis ha kezdő dózisban) és azt rendszeresen beveszi akkor mindenképp kell érezni pozitív hatást az első hónap végére, mire mennie kell kontrollra? Tudtommal nincs felszívódási zavarom (azt sem tudom honnan kéne tudnom, gondolom akkor nincs).
2023. júl. 12. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Az hogy rád pozitivan fog hatni egyáltalán nem biztos még. Egyébként nagyon sok tényezőtöl függ én például már anno beálltam egy adagra, és egy gyógyszerre ami müködött, de amikor egy keményebb stresszhelyzet jött, akkor én is kilengtem. Bizz a szerencsédbe, de nekem kb az 5. gyógyszer jött be, és azt is tervezem már letenni.
2023. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg legyel turelemmel.

Felszivodasi zavar feltunne, sokat eszel es vekony vagy, iszonyu sok esetleg abnormalis a szekleted, nekem nagyon zsiros.

Elvileg nyugtatoval kene kezdeni. Nem drogozas parti vagyok, csak kezdeti mellekhatasok pl, egyeb problemak miatt szoktak felirni. A depressziora elvileg hamarosan hatni kellene.

2023. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!