Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova/hogyan tovább? Mi lehet...

Hova/hogyan tovább? Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom, hogyan álljak neki. 27 éves nő vagyok. Van egy gyerekem és férjnél vagyok. Egyre jobban azt érzem tönkre teszem az életünket. Brutál erös hangulat ingadozásaim vannak. 5percenkent képes változni. A semmiből bedilizek es befutok a hálóba lefeküdni/bőgni. Mikor egyedül vagyok a gyerekkel nincs ilyen gond. Elvagyunk, nem èrzek rosszat vele szembe, imàdom szeretem. Hazajön a férjem és mintha nem bírnám elviselni a jelenlétét. Pedig szerintem szeretem mert a gondolattol is kiborulok ha az jár a fejembe, hogy elmenne. Ha gyerek nincs otthon sokat kiabalok csapkodok semmi se jó alapon működök. Néha elgondolkodok mi válthatta ezt ki. Oda szokok kiluladni, hogy elhanyagolva érzem magam. De miert nem tudok rendes párkapcsolatban élni? A férjem egyebként normálisan viselkedik velem, csak ha kiabalok azert ő is kiakad. Nem mondom nincsenek rosszabb napjai. Viszont én mindenért is hibáztatom. Dobálozok felé és ha ő kezd el nekem dolgokat mondani még én sértődök meg és bőgök mint az elmebeteg h "miiiiert bántaaasz?". Mit csinaljak, hogy ne igy viselkedjek? Probaltam de annyira próbáltam figyelni rá. De jön egy ilyen "roham" és kezdem a szóbeli dobálozást. Van olyan is, hogy kiakadok kiabalok, és 5 perc múlva meg kell kérdeznem őt mi volt a bajom, mert nem emlékszek rá. Normális életet akarok csak, vele akarok maradni. Ő azt mondja szeret, fontos vagyok neki. Mit tudok tenni? Miert lehet ez?

Pszichologust keresgélek de egyelőre nem találtam a környéken olyat, aki fogadni tudna még ebben az évben. Ha mégis nála már jártam régebben és nem igen jöttünk ki.


2023. júl. 14. 02:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá fűznék, hogy aludni se tudok rendesen. Pl tegnap reggel 6kor feküdtem 8kor keltem. Most még mindig fent vagyok, és szinte biztosra veszem ma is max 2ora alvásom lesz. Szerintem ez sem okes. :(
2023. júl. 14. 02:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg szeretnélek kérdezni, hogy hàny éves a gyermeked?
2023. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én borderline vagyok és hasonlóan müködök. Érdemes lenne elmenned pszichiáterhez és kérj MMPI tesztet. Nemrég kezdtem antipszichotikumot szedni ezekre a hangulatingadozásokra, kb egy hónap volt mire megszoktam, addig nem volt túl jó, de azóta nagyon sokat segített az állapotomon.
2023. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3éves a gyerekem.
2023. júl. 14. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a következő rohamodnál ha kapnál egy hatalmas pofont, akkor hirtelen minden rendbejönne. Egy próbát megérne.
nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!