Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat a Frontin?

Miért nem hat a Frontin?

Figyelt kérdés

Nem vagyok függő, nem mindennap szedem, van, hogy hetekig nem de ha már elviselhetetlen a feszültség vagy nem tudok elaludni veszek be 1 db-ot a 0,25 mg-ből. De már azt veszem észre, hogy 2 is alig hat.

Egyszer bevettem mérgemben 4-et azt hittem elalszok tőle de nem csak feküdtem. Mit tegyek?



2023. júl. 14. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Füldugó és rezgő karkötő az ébredéshez.
2023. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A füldugó nekem is segít, úgy tűnik, hogy átsgűrődnek azon is a zajok, de elegendő, hogy annyira letompítja őket, hogy el tudok aludni és nem ébredem meg hajnalban ébresztő előtt pl. az autók zajára.

A szomszéd meg ha a szép szóból nem ért, ki kell hívni a rendőrséget, ha többször is kijönnek ugyanazért, pénzbüngegést is kaphat. Minden társasházban van hazirend, este nem bömböltetheti a zenéjét. Elég szomorú, hogy ilyen alakok miatt szedsz nyugtatót. :(

2023. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja és próbáld ki a kamillateát lefekvés előtt, megnyugtat és az elalvás is könnyebben megy majd.
2023. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A frontin nekem sem hatott. Régen szedtem pár napig. Pánikrohamaim voltak.
2023. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!