Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmi életkedv ellen mit tennél?

Semmi életkedv ellen mit tennél?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
En motivációs videot nezek ilyenkor!
2023. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor motivációs videókat nézek akkor megy el az életkedvem.
2023. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem egy jö 6ene, finom étel segíteni szokott+édesség, esetleg egy jó film, ami eltereli a figyelmem a rossz hangualatról.
2023. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*zene
2023. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Elmennék pszichiáterhez, mert gyanakodnék rá, hogy agyi szervi baj okozza (túl hamar visszaszívódik a szinapszisokból a szerotonin), és egy egyszerű SSRI antidepresszáns szedése megoldhatja.
2023. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi vezetett ide? Előtte mit csináltál, mi volt más?
2023. júl. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kivételesen most nem az iskolán belüli túl perfekcionistaság és maximalistaság, hanem a családi problémák vezettek ide. Előtte is voltak ezek, de talán messze se kerültek olyanná, mint amilyen most.

Soha nem foglalkoztam nagyon vele. Persze, rosszul esett, de sajnos nem vettem érte a fáradságot, hogy tegyek is ellene valamit. Úgymond csak "lenyeltem", hogy ez van és mentem tovább a napomon.

2023. júl. 17. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!