Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kijönni abból,...

Hogyan lehet kijönni abból, amikor szakítás utàn teljesen a bèka segge alatt van az önbecsülésed, mert az illetőnek nem voltál elèg jó, és nem kellettèl neki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy lenèzett engem, ès megítélt, de leginkább úgy, hogy nem is ismert igazán. Vagy talàn igaza van velem kapcsolatban.. Vagyis vannak bizonyos dolgok, amikben igaza lehet.

Ès a legszomorúbb az egészben az, hogy még mindig gondolok rà, és azt hiszem, mèg mindig szeretem őt..


2023. júl. 16. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem segítséggel sikerült. Az önbecsülésünk ti. nem egy másik ember miatt van a beka segge alatt. Hanem mivel eleve ott van, ezért hagyjuk, hogy bantsanak.
2023. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm..lehetséges, valóban.
2023. júl. 16. 23:29
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Teljesen normális, hogy így érzed,de ennek sok értelme nincs. Azért, mert valakinek nem tudtál megfelelni, az nem jelent semmit, másnál majd boldogabb leszel. Mindig annak rosszabb, aki több érzelemmel volt benne a kapcsolatban, tehát a szakítás még önmagában nem törli el a másik iránti vonzalmat. Régebben azt csináltam, hogy eldöntöttem még egy hónapot adok magamnak, de ne tovább, utána akármi lesz már nem marcangolom magam tovább és így is lett, eldöntöttem, hogy vagyok annyira értékes, hogy lesz olyan párom, akivel boldog leszek.
2023. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak olyan jó lenne màr őt elfelejteni.. de még mindig képtelen vagyok elengedni a dolgot. :/
2023. júl. 17. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!