Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett az oka annak,...

Mi lehetett az oka annak, hogy erőlködve, nagynehezen tudtam csak kinyitni a szemem?

Figyelt kérdés
Még sosem volt velem ilyen, ma mikor ébredtem volna fel, nem bírtam kinyitni a szemem, pedig magamnál voltam. Még álmodtam, mikor erőlködtem, hogy kibírjam nyitni a szemem, olyan volt, mintha valami nagyon erős ragasztóval le ragasztották volna, de ilyenre nem volt esély, szóval nem ez történt. Nagyon ijesztő volt.

2023. júl. 17. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami gyogyszer?


Nekem a mirtazapine minel kisebb adag annal jobban altat.


7mg-ot bevettem, ember, feltudatnal voltam alig birtam az 50 cm-es vizemhez nyulni mert azt sem tudtam meddig fekudtem. Csak aludni akartam elegem lett az egeszbol.


De nem kellemes a mirtazapine alvas... az ilyen... fos.


En se birtam kinyitni a szemem. Max minimalisan azonnal aludtam volna amint kinyitom.


De ugyanez quetiapine-nal.


Ez a histamine miatt van foleg meg nehany serotonine receptor miatt.

2023. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Alvási paralízis.
2023. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!