Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek minden gondolattal...

Szerintetek minden gondolattal meg lehet birkózni"barátkozni"?

Figyelt kérdés
Legyen az a legroszabb,családtag- gyerek elvesztése,halálos betegség eljövetele,ilyen extrémekre gondoltam nem mondjuk egy olyanra hogy kirúgnak a munkahelyedről,ami persze szintén baj de azért valljuk be közel sem mint amiket leírtam

#gondolat megbarátkozás
2023. júl. 17. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vallásos vagy hasonló vagy, akkor könnyebb. Elmondjam hogy?
2023. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze
2023. júl. 17. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Istenre kell hagyni, mi történik. A túlvilág egy jó hely, és a lelkük tovább él, jobb így nekik, mert békében vannak. Ha valami rossz lesz, talán azért, mert csak így tudott Isten megvédeni valami még rosszabbtól. Ki tudja mitől. Vagy rávezet másik útra. Mindennek oka van. Egy napon mind találkoztok a túlvilágon.


Ilyesmi. Én e szerint próbálok gondolkodni.

2023. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem és nagyjából egyet is értek vele de mi van azokkal akiket szeretunk es esetleg itt hagyunk?nekik mégis mi kozuk ehhez a dologhoz?sok jo ember veszít el jó embert!ezek szerint mégse mi vagyunk nekik a jók?mi lehet abban akkora tanulság hogy az egyiket elveszi és igy nyomorba dönti a másikat?
2023. júl. 17. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni. Biztos van valami.
2023. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!