Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen problémád van? Add ki...

Milyen problémád van? Add ki magadból minden feszültséged ennél a kérdésnél?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel sokan nem szeretünk másoknak panaszkodni, ezért ehhez a kérdéshez mindenki leírhatja minden kínját-baját, esetleg segíthetünk egymásnak ha olyan:) a lényeg hogy panaszkodd,hisztizd ki magad!


Nekem elegem van ebből a melegből, meg magamból is mert úgy érzem soha nem jó semmi ami van, nem érzem magam motiváltnak, lusta, frusztrált vagyok, legszívesebben eltöltenék egy hetet magányosan valami erdőben mindentől távol



2023. júl. 18. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi a komment-karakter-limit, de ha leírnám, nem férnék bele...
2023. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Dettó, mint az 1-es...
2023. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok feljebbjutni az életemben, de egyre haszontalanabbnak érzem magam, amin az ADHDm csak ront, nem érzem azt, hogy ebben a világban helyem lenne és sokszor gondolok arra, hogy bárcsak megszűnnék létezni. A férjem egyre erőszakosabb, és nem tudom, hogy mit tehetnék, az anyósom pedig simán toxikus, akinek nem mondhatsz el semmit, mert 5 perc múlva már tudja mindenki és folyamatosan próbál magához édesgetni, miközben csupa hátsószándéka van. Jó lenne néha valakivel beszélgetni, de családom nincs, a barátaimat pedig nem érdeklem, szóval magányosnak is érzem magam és fogalmam sincs, hogy meddig bírom még.
2023. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Punci.
2023. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

1.,2-es sajnálom:(( ha ide nem is esetleg egy naplóba vagy jegyzetbe irjátok ki magatokból hátha az segít

3-as, kérlek ne add fel! Mindig van kiút, és én nagyon szurkolok neked hogy összeszedd magad, merj lépni akkor is ha egyedül maradsz...jobb magányosan mint toxikus, bántalmazó emberekkel körülvéve,illetve utána sokkal sokkal több esélyed van a neked megfelelő emberekkel találkozni!

2023. júl. 18. 09:32
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy problémám van: hetekre ágyhoz lettem kötve és kikészít a semmit tevés. Első héten élveztem, de már nem bírom.
2023. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem találom a szemüvegemet és indulnom kéne...
2023. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon sok éve fennálló alvásprobléma kikészít, semmihez nincs erőm, egyéb egészségügyi problémáim is jönnek és egyre reménytelenebbnek érzek mindent.

Dióhéjban ennyi.

2023. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az, hogy állandóan a jövőn gondolkozok, amiért is félek nagyon. Tanítási időszakban maximalista vagyok, mindig a legjobbat akarom kihozni, de ilyenkor néha csak magolok, és majd eljön az idő, mint például most, hogy kezdek mindent elfelejteni. Mi lesz ágazati vizsgánál és érettséginél?


Azóta is kicsit mérges vagyok magamra, hogy akikre számítottam, mint barátokra, hogy felköszöntenek a születésnapomon, azóta nem tették meg, utólag se. Akivel közel álltam, annak mindig biztosítani tudtam, hogy kapjon tőlem valamit, mikor ő volt az ünnepelt. Legyen az csupán egy felköszöntés, de a legtöbb esetben ajándékoztam is mellette, olyan dolgokkal, amit szeret az illető. Nem azt kérném bárkitől is, hogy vegyenek nekem méregdrága cuccokat, de egy emlékezés rám, illetve 5 mp az életükből, hogy leírjanak egy "Boldog születésnapot" jól esett volna. Néha nem szeretem, hogy nekem kell játszanom mindig ezt a szerepet a baráti kapcsolatokban, hogy én vagyok az egyedüli, aki gondol igazán a másikra.


Nem szeretem nagyon megosztani a rossz érzéseimet. Szívesen meghallgatom, és segítek is a barátaimnak, ha nekik bajuk van, de az én esetemben önsajnáltatásnak érezném.


Nemrég volt egy újabb veszekedés a családomban, és talán úgy néz ki, hogy ténylegesen a nevelőszülőm a gyerekével már nem fog tartozni hozzám és a másik szülőmhöz, így 10+ év után.

2023. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
ADHD kerdesben, ADHD kommentben... Mi van uj orvoslatogatok vannak es a ritalint ajanlja mindegyik kb.?
2023. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!