Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata ember lehet az ilyen?

Pszichopata ember lehet az ilyen?

Figyelt kérdés
Úgy beszél az emberekkel, hogy teljesen lenéző hangnemben, mintha értelmi fogyatékosokkal próbálna meg kommunikálni, de annyira modoros módon teszi, hogy nem tudod neki szemrehányni. Vagy ha megpróbálnád, még tényleg te néznél ki hülyének.
2023. júl. 18. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Ettől nem pszichopata

Lehet gyorsan gondolkodik es a többi ember lassú felfogású mellette es dühíti.

Sok a hulye. Es sokan nem figyelnek arra amit mondasz, habar ők kerdeztek.

Türelmetlen. Az nem pszichopata. Fogalmad sincs mi a pszichopata

2023. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szimplán paraszt, beképzelt. Ha modoros akkor nem beszélhet úgy mint egy fogyival. De tudom mire gondolsz nekem is volt "szerencsém" ilyen emberhez.


Ez nem türelmetlenség, egyszerűen nem érdekli hogy mások mit gondolnak csak elakarja mondani a magáét.

2023. júl. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten, hogy mik a pszichopátia (antiszociális személyiségzavar) jellemzői, kritériumai, amelyeknek fenn kell állniuk ahhoz, hogy egy embert annak lehessen nevezni, ez ugyanis nem merül ki abban, hogy valaki lekezelően beszél másokkal.
2023. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Csak jól el kell verni, meg kell alázni.
2023. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Te se vagy szàzas...



Szerintem nem pszichopata, hanem ilyen a stìlusa. Beképzelt.

2023. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg simán lehet pszichopata. Nárcisztikusnak gondolom, de ugye a pszichiáterek szerint "minden pszichopata nárcisztikus, de nem minden nárcisztikus pszichopata".

Bármelyik is, egyik sem jó. Jellemzően tök hülyének néznek mindenkit, pedig igazából nem is olyan nehéz felismerni őket.

1-es: Te is az vagy? Mert elég gyorsan és karakterikusan leugatod a másikat, mintha 100%-ig biztos lennél a dolgodba. Esetleg használhatnád a "szerintem" kifejezést, hogy jobban vegyüljél a tömegben.

2023. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rengarzzz ***** válasza:

Másodlagos pszichopata vagyok ASPD (szociopátia)


Egyértelműen komplett baromság lenne ilyen kevés információbol felállítani egy pszichiátriai korkepet remélem ezt érted mindemellett, mindemellett én pontosan így viselkedek, komplett ertelmifogyatekosnak gondolom az embereket, infantilis gyerekeknek tekintem őket, akik ha valami bajuk lesz sírnak. Miért?! A sírás tényleg működik felnőtteknek?! A lényeg hogy én pontosan így viselkedek az emberekkel, udvarias, kedves, asszertivan kommunikáló magabiztos, előzékeny, diplomatikus vagyok, mert így van a legtöbb esélyem előrelépni a társadalmi hierarchiaban.

2023. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!