Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az hogy lehet, hogy valakit...

Az hogy lehet, hogy valakit ilyen hamar hazaengednek kórházból?

Figyelt kérdés
ha valakinek súlyos pszichés zavarai vannak pl hogyhogy hazaengedik ilyen hamar a zártosztályról? 2 hét alatt aztán annyit se mondanak, hogy mi az oka vagy hogy meggyógyult e a személy vagy akármi.
2023. júl. 20. 13:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Veszélyes gondolatok, tévképzetek hallucinációk stb
2023. júl. 20. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem gyógyul meg. Gyógyszert kap és ennyi esze
2023. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esze véletlenül lett oda írva
2023. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de nem fogja szedni valószínűleg...
2023. júl. 20. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze. Osztalyon a lenyeg hogy telenyomja antipszichoval/antidepivel es kidobjak minel hamarabb mert nincs hely viszont sok az alkesz meg surgos eset es be kell nyomni oket valahova.


Engem is 2 het alatt dobtak ki, pedig szuicid voltam 5 alkalommal. Mondjuk en mindig kerdeztem mikor mehetek haza, szoval nem igazan akartak elengedni, kva szar helyen voltam, igaz nyilton, de egy osztalyteremnyi helyen 10 ember kb. mindegyik horkol ejszaka, behugyozik kb 3 meg beszarnak ejszaka, budos van mint a halal, a futes valamiert kb 32 fok volt, az ablak melletti 50 eves meg utalta ha nyitva az ablak ezert becsukta akarhanyszor kinyitottam amikor elment. Szarszag, pisaszag, 32 fok, parolog mindketto majdnem behanysz, konstans ez, fingszag, ejszaka korus szeru horkolas 10 ismeretlen ember altal, es masik teremben hallasz egy kleptomanias paranoid skizofrent aki elozo nap szaladt ki a letesitmenybol egy rakat ujsaggal hogy elmenekul veluk, majd visszahoztak a melletted levo szobaba es hajnali 5 kor arra kelsz hogy valami... "hagyjad..! nem hagyjad! hagyjad!..." de igy hangosan suttogva, ez a noi terem volt melletunk, aztan hallottam oket szolni neki hogy "ember nyugodj mar le nincs semmi baj" mert tenyleg nem lehet egy ilyen mellett aludni ugy hogy valoszinuleg nem adtak neki semmi nyugtatot hogy aludjon 2 napig.


Szoval ja lehet.

2023. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!