Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik, ha úgy kezdek el...

Mi történik, ha úgy kezdek el szedni antidepresszánst, hogy jól vagyok?

Figyelt kérdés

Visszatérő pánikrohamokra írta fel nekem az orvos. Most sok nehezségen vagyok túl és mostanság párszor kijött rajtam a pánikroham. Ezenfelül elég szorongó, agyaló típus vagyok, de ezt egyébként kezelem és kordában tudom tartani.


Most az elmúlt hetekben volt több pánikrohamom, teljesen indokolatlan környezetben és helyeken (nyaralás, stb).


Elmentem ezzel orvoshoz, mert őszintén szólva eléggé zavaró volt. De érdekes, mert egyébként jól vagyok a rohamokon kívül, aktív életet élek, sokat nevetek és jól érzem magam. Valószínű ezek a panikos dolgok azt jelzik, hogy az elmúlt időszak nehézségei most jönnek ki rajtam fizikailag.


Ha így elkezdek szedni antidepresszánst, hogy egyébként boldog vagyok, akkor okoz valami problémát?



2023. júl. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szorongásaid és a pánikrohamok csökkenhetnek, plusz mellékhatások előfordulhatnak.
2023. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Mint minden győgyszernek van mellékhatása! Ha nem javasolja az orvos a szedését, akkor ne szedjed be!
2023. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Libidó csökkenése, öröm, boldogság átélési képtelensége (ugyanez a szomorúságnál is).

Elhagyni is nehéz, bár sokan mondják hogy "nem okoz ám függőséget" akik el akarják hagyni és nem nagyon tudják, ők másképpen vélekednek.

2023. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Remélem pszichológus még csak véletlen se jutott eszedbe, hogy leássatok addig, amíg kiderítitek közösen, hogy attól független, hogy aktív vagy miért is vannak rohamaid.


Mindenképp a gyógyszer javallott, hogy eltartsd a gyártókat. Emiatt célszerű 100 éves korodig szedni amíg zombi nem leszel.

2023. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!