Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre jobban kezd elborulni...

Egyre jobban kezd elborulni az agyam, megállítható ez valamivel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már jó ideje tini, 23 éves vagyok jelenleg, így nem igazán értem magamon ezt a "társadalom ellensége akarok lenni" féle agyi elborulást. Konkrétan minden, ami a társadalmi norma, tehát lényegében jó, az nekem rossz, ilyen pl: az egészséges élet, a munka, a felelősségteljesség. És amit a társadalom elítél, az szerintem jó. ilyen pl. a pedofília, részeg vezetés, stb. Kis anime lány rajzokra verem, empátiát érzek az ittas vezetővel szemben aki mondjuk embereket ölt, stb. Számomra minden lényegében egy párhuzamos univerzumban van. A legrosszabb 4chan incelnek érzem magam.

Amit próbáltam ez ellen: csomó pszichológus évek óta, nem segít.



2023. júl. 23. 23:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/shorts/_rlFpHUp1sI Ennél a videónál is: A kommenterek mind a srác halálát kívánják, én meg pont, hogy szurkoltam neki, hogy Ő "nyerjen" ebben a helyzetben. Égni akarom látni a világot...
2023. júl. 23. 23:21
 2/14 A kérdező kommentje:

[link] Vagy itt példéul a motorosnak drukkolok, mert örülök, hogy rabol és szerintem a rablás jó dolog!

És nem, mielőtt kérdezitek: Nem trollkodom. És nem, mielőtt kérdezitek nem érdekelne, ha én lennék vagy a családtagjaim lennének az áldozatok.

2023. júl. 23. 23:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked pszichiáter kéne, nem pszichológus. Hogy konkrétabb legyek: gyógyszerrel kiegészített terápia.
2023. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gyógyszer mit segítene? Csak leszedálna agyi zombivá....
2023. júl. 23. 23:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A doki majd úgy adagoltatja, hogy csökkenjenek a deviáns képzeteid. Nem leszel zombi.
2023. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És a gyógyszer hogy csökkentené a deviáns képzeteim?
2023. júl. 24. 00:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biokémikus, majd megmondja az orvos. Csak menj el, TB is támogatja.
2023. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megállítható. Saját magad erőforrásaival. Kérdés, hogy akarod-e? Tartasz-e ott, hogy valódi segítséget kérj?
2023. júl. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok biokémikus" Tehát olyan dolgora akrsz elküldeni, amiről semmit sem tudsz. Értem.

"Tartasz-e ott, hogy valódi segítséget kérj?" Magamtól ott tartani? Soha.

2023. júl. 26. 01:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rinyálj továbbra is
2023. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!