Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz ha 4 hónap után abba...

Mi lesz ha 4 hónap után abba hagyom az antidepresszáns szedését?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én dulodetet hagytam abba 4 hónap után, mert elviselhetetlen mellékhatásai voltak. Remegés, kitágult pupilla, szédülés... Ahogy abbahagytam megszűntek ezek a tünetek és jobban lettem. Rám nagyon rossz hatással volt.
2023. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs már mellékhatása de nem vagyok boldog tőle, kíváncsi vagyok mi lenne ha nem szedném rosszul lennék e vagy ilyesmi. Elég régóta szedem már.
2023. júl. 24. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, megtudod. Vagy rosszabbul vagy jobban leszel. Az "elég régóta" amúgy antidepresszáns esetében nem 4 hónap. Alaphangon 6-8 hónapig kell szedni.
2023. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha boldogságot vársz egy antidepresszánstól akkor félreértettél valamit.
2023. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen attól vártam, mert semmi nem okoz örömet de hát mindegy nekem nem hat.
2023. júl. 24. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz boldogságot, vagy eufóriát, maximum a depressziót csökkenti és kihoz egy normál szintre amikor már képes vagy elérni örömöt az életben.
2023. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem csökkenti a depressziót semmi, hitegetés az egész gyógyszerezés. Semmim nincs amitől boldog lennék vagy mások kedvelnének se pénzem se barátaim se szépségem se tehetségem.

Legszívesebben bevenném egyszerre mindkét dobozzal de amilyen szerencsém van előbb kapnák valami egészségkárosodást mint, hogy meghaljak és csak még több probléma lesz velem. Ennyire van hatása az antidepresszánsnak semennyire.

2023. júl. 24. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a semmiből hagyod abba, valószínűleg elvonási tünetek. Beszélj az orvosoddal, ő segíteni fog apránként abbahagyni. És ha nem működik a jelenlegi, van még egy csomó, amit ki lehet próbálni.
2023. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem bízok már az orvosban másik gyógyszertől se múlik el a magányom nem fog megváltoztatni sajnos. Nem leszek szebb tőle stb.
2023. júl. 24. 15:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer mellé erősen javasolt a terápia, főleg ahogy olvasom a soraidat. Kérj segítséget, mert ez csak rosszabb lesz.
2023. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!