Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns szedése...

Az antidepresszáns szedése minden esetben hízáshoz vezet?

Figyelt kérdés
Sajnos már híztam 4 kilót mióta szedem a bogyókat. :(

2023. júl. 6. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Gyógyszere válogatja, de emberfüggő is. Nincs kőbe vésve.
2023. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Ne szedd.
2023. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem.
2023. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

A legtobb sajnos igen, de nem mind. Es persze fugg attol is, hogy ha nagyobb étvagyat csinal mennyit eszel, vagy meg tudod- e állni…

A velaxin pl nem okoz hizast, legalabbis nekem két ismerosom is szedi es nem hiztak tole.

2023. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
9 napja szedem. Az első naptól kezdve úgy elment tőle az étvágyam, mint soha életemben. Feküdtem az ágyban korgó hassal és nem volt kedvem se kaját csinálni, se enni. Ez azóta is tart. Már egy fokkal jobb az étvágyam, de érezhetően beszűkült a gyomrom. Fele annyit eszek, mint a gyógyszerszedés előtt. Eddig két kilót fogytam. Először azt hittem biztos azért nem eszek, mert előtte evéssel kompenzáltam és végre segítséget kértem. De mióta elkezdtem szedni voltam rossz napjaim és akkor se volt kedvem enni.
2023. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Milyet szedsz?
2023. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Szertralin. De tök mindegy, hogy én milyet szedek. Amikor utána néztem ennek több olyan kérdést is találtam ezen az oldalon, hogy ugyanezt szedik és hogy fogyjanak le mellette, mert hizlalja őket. Engem meg fogyaszt. Tényleg minden antidepresszáns nagyon egyéni mellékhatásokkal rukkol elő mindenkinél. Én már nem is olvasom, hogy mikor fog hatni ez a gyógyszer, ki mikor tapasztalt javulást stb. Mert nálam úgyse úgy lesz.
2023. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
En 18 eve szedem. Nem volt, pusztan rendesen eszem, elotte nem volt kedvem bevinni kaloriakat. Ismerosok sem hiztak, akik szinten.
2023. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!