Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon magamalatt vagyok...

Nagyon magamalatt vagyok elbuktam 60 ezer Ft-ot ma a hónapban már több mint 100 ezret szerencsejátékon, miért nem tanulok soha a hibáimból?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 16:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
68%
Lehet valami olyat új szokást lenne jó megtanulnod, felvenned ami hasznos is és még egészséges is. Elsőként a szerencsejátékosnak el kellene battyognia az orvoshoz, ott majd megindítják a jó úton, de a kemény munka utána is folytatódik, keress valamit amivel boldog vagy. Hobbi, tanulás, utazás, családalapítás. Új élet. Valamiért nem vagy boldog. Aki boldog nincs ideje ilyen életromboló dolgokkal foglalkozni. Hajrá!
2023. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2023. aug. 19. 10:07
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Okos, ertelmes embereken is felul tud kerekedni a szenvedelybetegseg. Kell hozza egy alap, valami, ami miatt be tudott szippantani. Segitsegre van szukseged, mar nem a te kezedben van az iranyitas.

TB-alapon is van erre segitseg, de az okot kezelni gyogyszer is elso korben tudja. Antidepresszans, hasonlok. Orvoshoz menj, ne szegyelld.

2023. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!