Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep és marihuána?

Big Omikron kérdése:

Lamolep és marihuána?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve szedek Lamolepet bipoláris zavarra. Nemrég (kb. két hete) hosszú kihagyás után hozzányúltam a fűhöz. Két-három alkalommal szívtam, szóval nem csúsztam bele a rendszeres fogyasztásba, de így is aggasztó dolgokat tapasztalok. Úgy néz ki visszatért a szorongásom és ismét többször depressziós állapotba kerültem. Voltak konkrét események amik kiváltották ezeket az állapotokat, de elkezdtem aggódni, hogy a fűnek is lehet hozzá köze. Nem az a kérdés, hogy le kell-e tennem a füvet, hanem hogy okozhatott-e nagyobb bajt ez a minimális fogyasztás. Tehát a fű és a Lamolep kombinálása okozhat komolyabb visszaesést? Mekkora veszélyt jelent ez a kombináció? Ha leteszem a füvet akkor hamar visszaáll a stabil állapotom? Kérdésem azokhoz szól, akiknek van tapasztalata ilyen téren.

2020. jún. 23. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
400mg Lamolepet szedek hosszú évek óta bipolárisra. Nekem a füvezés mellette nem okozott se pozitívumot, se negatívumot. Szerintem nem jelen veszélyt ha beveszed a gyógyszert és ritkán elszívsz egy cigit mellette.
2020. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emlékezz vissza a legszarabb periódusaidra és azokra az emberekre akiket akkor bántottál.

Ha nem akarod ezt újra, akkor ne oroszrulettezz.


Én is csináltam, hipo mániákat okozott nálam, amiből egy felelőtlen este, szinte idegen emberekkel alkohol+fű+spuri+Ext és alakításom után még mindig iszom a levét, azt érzem jelenleg, hogy tényleg nincs miért élnem, olyan vagyok mint egy nagydarab, letompult, élettelen fa darab amit az utóbbi éves alakításom porrá égetett. És sajnos most mánia alatt meg is mérgeztek varázsdohánnyal, aminek a rémképei minden nap többször felégnek.

Szóval szerintem hanyagold.

2020. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bocsi ah OFF-ért. Én is Lamolepet fogok szedni. 25mg-al kezdek, aztán emelem. Érdekelne, hogy tapasztaltatok-e mellékhatást az elején, és ha igen miket? Hányingeretek volt? Mert nekem hányás fóbiám van és láttam, h gyakori mellékhatás a hányás..
2020. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen mellékhatását nem éreztem. Amúgy nem jó semmire. Az nagyon kicsi mennyiség amiről beszélsz. Nem lesz gond.
2020. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Egyébként én migrénre fogom szedni. Remélem nem hiába..
2020. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a bipolar melle alapjol jo a fu , lesz tole skizofrenia is , hat meg a gyogyszerrel! Nyammi!
2021. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!