Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne aggódjak az idő...

Hogyan ne aggódjak az idő múlása miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon aggaszt, hogy ilyen gyorsan megy az idő, ráadásul mostanában a neten is egyre többet találkozok ezzel. Félek, hogy nem leszek már sokáig tinédzser, hogy el kell költöznöm itthonról, hogy a szüleim, rokonaim és az ismerőseim meghalnak. Egyszerűen csak egyfolytában ez jár a fejemben és emiatt nagyon rosszul érzem magam egész nap.

2023. júl. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Hasznald ki az időt. Fiatal felnottnek meg jobb lesz lenni:-). Keszithetsz amolyan teendolistat is, hogy tinikent mit szeretnel még...:-) pl. nagypapaval barkalcsolni egy delutant vagy hasonlok es tedd meg.

Az emberek varhato elettartama ma Magyarorszagon 70 plusz. Tehat vedd elore azokat, akik mar ezen tul.vannak vagy azokat ahol.tudod altalaban hamar.meghaltak.aafelmenoik.

Tartalmas programokat szervezz vagy vegyel rwszt olyanokon.

A koltozes mai lakasarak mellett meg messze van.

Csinalj hazibulit, hazifilmezest. Legyel te a szervezoje csaladi osszejoveteleknek. Kezdemenyezz. Ha minden nap sokfele dolgot csinalsz akkor nem.fogod ugy erezni hiabavaloan telik. Irj naplot is sstenkent:-) ezek segithetnek

2023. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tinédzserként? Ilyen unalmas a nyári szünet?! Csinálj valamit!

A kamaszkor hormontúltengése majd elmúlik nemsokára. Majd negyvenegynéhányévesen hogy fogsz aggódni! :D

Én 44 vagyok. Apám-anyám él és pirul! Rokonaimra-ismerőseimre semmi időm. Ilyesmi csak heti egyszer jut eszembe és akkor átnézem a nyugdíjas éveimre szövögetett terveimet. Menj, sakkozz egy kicsit!

Gothamchess egész szórakoztató, ha ismered a lépéseket és megy egy minimális angol.

https://www.youtube.com/@GothamChess/videos

nemzetközi mester tanít is, szórakoztat is - fiam nyűvi néha. Belenéztem, tényleg szórakoztató.

Esetleg elmehetsz futni. Kitisztítja az agyat egy hosszabb kocogás. Ráadásul némi endorfin is felszabadulhat. Csak vidáman!

2023. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szintén ugyan így voltam,rosszul éreztem magam,ha bele gondoltam abba hogy egyszer minden fontos embert elveszítek örökre,és többé nem látom őket,nem térnek vissza. Viszont ez az élet rendje,ennek így kell lennie,ha elfogadjuk ha nem. És tudom hogy nehéz,de muszáj lessz elfogadni,mert ezzel magadat gyötröd. Mindenki bele gondolt már ebbe,mind muszáj volt elfogadni,és élni tovább a megszokott életet
2023. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Detto, 29 vagyok, és most voltam tini :(

Idén meghaltak közeli rokonaim is azóta pláne ki vagyok, minek élek ha úgyis meghalok, állandón rosszul vagyok emiatt.

2023. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meditáció, jóga, buddhista tanítások pont erről szólnak és adnak megoldást.
2023. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!