Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy egyszerűen...

Van olyan, hogy egyszerűen nem gyógyítható a pszichiátriai bajom?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok.


A tüneteim 18 éves korom óta:

-Szorongás mindenen hasfájásig, hasmenésig sokszor

-Szándékos probléma keresés

-Szándékos vitagenerálás

-Nagyon sokszor érzéketlenség

-Halálfélelem

-Öngyilkos gondolatok

-Ingadozó evés, hol koplalás, hol brutál túlevés

-Sokszor letargia, ágyból kikelni sem akarás, néha túlcsorduló energia

-Szexuálisan annyira nem vészes a helyzet, bár mindig is az agresszív, szadista férfi viselkedés vonzott, nekem elég a szexben ha egy férfi azt csinál velem amit akar, saját magam nem érdekel

-Túlzott unalom, mindent hamar elunok, az életem is

-Stresszkezelési gondok, pl azon plafonon tudok lenni hogy elhagyok egy csomag rágót kb

-Sokszor költekezési kényszer, szerencsére ezt azert eleg jol kontrollálom

- Kontrollmánia, mindig tartom magam a fix programokhoz, ha valami közbejön az letargiába is tud sodorni

-OCD szerű tünetek, állandó pakolás, rendrakás, rendmánia, nem tudom jól érezni magam pl a strandon egész nap, ha arra gondolok hogy pl egy díszpárnát rossz helyre tettem, felcseréltem egy másikkal a sorrendben a munkahelyen


Vezető beosztásban dolgozok, de durván sok stressz nem ér, jól csinálom,szuper beossztottjaim vannak akik ismernek már és nyugtatólag hatnak rám

Van egy 6 éves gyerekem, szülés után romlott a helyzet amúgy


Járok 2 éve pszichiáterhez, de semmit se segít, szedtem mindenféle gyógyszert, de nem hatnak, jelenleg Atarax+Tiapridal+Scippa szedek de max álmos vagyok tőlük, semmi mást nem segít. Semmi normális diagnózist nem kaptam, szorongás és tartós hangulatzavar, ennyit

Ő már a 2. akihez járok

De azt hittem ennek értelme van de ő is csak azt mondja ne idegeskedjek meg ilyeneket,tanuljak meg stressztkezelni stb, hát b+ köszi.

Úgy döntöttem hozzá se megyek többet, 2 ev után abbahagyom mert semmi értelme ezeknek sem.

Mit lehetne még? Egyszerűen ilyen vagyok?


2023. júl. 26. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Üdv a klubban 😟
2023. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Pszichológust, pontosabban klinikai szakpszichológust (is) keress fel. Lehet, hogy kellenek a gyógyszerek, de neked a személyiségedet átformáló pszichoterápiára van szükséged.
2023. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nem való hogy itt legyen….
2023. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolod?
2023. júl. 27. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Ez tipikus ilyen álszent kérdés hogy jöjjön a de persze majd jól leszel


Felsoroltad az összes bajod, nekem is hasonlók vannak, nyilván az ilyen selejtes genetikanak nem való ez a kemény élet

2023. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És te mit csinálsz?
2023. júl. 27. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Semmit

Covid óta nyugtatózom magam

Dolgozni nem tudok

Enni is alig van mit

Itthon megtűrnek

2023. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én hála ég azért ambíciózus vagyok.
2023. júl. 27. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor nem vagy elég beteg
2023. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!