Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szkizofrénia a betegségem és...

Szkizofrénia a betegségem és egyfolytában szorongok pánikolok ha nem lenne munkahelyem már rég kárt tettem volna magamban. Nekem ez így nem élet állandó rettegésben lenni. Nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Pszichiáterhez nem jársz?

Mert ha valóban skizofrén vagy és nem csak kitalaltad, akkor kezelés nélkül tulajdonképpen ön és kozveszelyes vagy.


Lehet kezelessel se lesz sokkal jobb a helyzet, max elviselheto.

2023. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosoddal, méghozzá minél hamarabb.
2023. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha elveszteném a munkámat azonnal kárt tennék magamban (másokban nem) ugyanis nem tudnám elviselni hogy kiszolgáltatott helyzetbe kerüljek. És ezt komolyan gondolom, de a barátokat nem fogom ezzel ijesztgetni
2023. júl. 27. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán gyógyszert kellene váltani, Nem tudom. Mond el az orvosodnak.

Én is munkafüggő vagyok, még nem tudnám elképzelni, hogy itthon maradjak, de ha kidobnának, keresnék másik állást. Ez a megoldás.

2023. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudnám olyan lazán kezelni, ugyanis semmi támasz semmi segitség nincs.
2023. júl. 27. 20:13
 6/6 A kérdező kommentje:
De az valóban igaz hogy szaksegitségre lenne szükség
2023. júl. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!