Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vonz a gondolat hogy...

Miért vonz a gondolat hogy kárt tegyek magamban?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban gondolok rá. Félve megyek el a konyhán a késtartó mellett. Remélem ezzel nem zaklatok fel senkit. Egy ideje lelkileg nem érzem túl jól magam, de nem történt mostanában semmi komoly ami ezt kiválthatta.
2022. dec. 18. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem találtál magadnak értelmes célt, ami lekötné minden idődet.
2022. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Én is igy vagyok.
2022. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Az agressziónak két nagy csoportja van: az autoagresszió - amikor az indulatos ember agressziója saját magára irányul, illetve a heteroagresszív megnyilvánulások, amikor a támadás a másik ember ellen irányul. Az a kérdés, hogy milyen belső feszültség okozza az agressziót nálad, ezt kellene kideríteni, aztán tenni ellene. Keress fel egy pszichológust!
2022. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es nem jól gondolod. 21 éves vagyok, saját lakásom van, jó munkahelyem és barátaim is akikkel ritkán, de tartom a kapcsolatot. Vannak céljaim. Nem a sarokban ringatom magam.
2022. dec. 18. 16:12
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Sajnálom hogy így vagy te is..ha gondolod beszéljük róla üzenetben
2022. dec. 18. 16:12
 6/6 A kérdező kommentje:
3. Ilyenről még nem hallottam, de szerintem ez sem stimmel. Nyugodt ember vagyok, haragot nem érzek se más se magam iránt. Illetve magammal kapcsolatban tényleg nem vagyok teljesen rendben, de ettől lenne?
2022. dec. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!