Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Téged mennyire zavarna ez...

Téged mennyire zavarna ez pszichoterápiás alkalom alatt?

Figyelt kérdés
Hogy a rendelő egy lakás, annak az egyik szobájában volt az alkalom. Az ajtó nem hangszigetelt. Hallottam, hogy mások is jarkálnak a lakásban, köszönést hallottam kívülről. Így gondolom, hogy ki is kihallatszik, amit mondok. Erős hangom van, próbáltam halkan beszélni, de zavart ez engem.

2023. júl. 28. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Én alapból nem mennék fel semmilyen idegen lakására.

Nehogy már egy pszichológus ne tudjon bérelni valahol egy pici irodát 30-40 ezerért, mikor 15-20 ezreket kérnek egy alkalomért.

2023. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szakmailag is abszurd.
2023. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lakásból van kialakítva a rendelő. Lakni nem lakik benn senki. De hallottam, hogy benn köszön valaki valakinek. Illetve több terápiás szoba van a helyen.
2023. júl. 28. 12:14
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezt szerintem neki kell megemlítened a következő alkalommal. Őszintén, köntörfalazás nélkül.
2023. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor, h többen praktizálnak a lakásban. De a hangszigetelést akkor is meg kell oldani.
2023. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is rendkívüli módon zavarna.

Beszélj a terapeutával erről őszintén.

Akár párnázott ajtó akár bármi, de szükséges megoldani a megfelelő hangszigetelést.

2023. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira, hogy távoztam volna.

Nézd, a legolcsóbb, tapasztalatlan kis psuichológus is elkér tízezret 50 percért, ezzel szemben a legdrágább nyelvtanár, akit eddig láttam(épp orosztanárt keresek), 12 ezret kétt másfél óráért, tehát a legolcsóbb pszichológus kér el majdnem kétszer annyit, mint a legdrágább nyelvtanár, ha viszont az átlagosat hasonlítjuk össze az átlagossal, 4-5x kér többet a pszichológus a tanárnál. Egy tanár, aki 2-3 ezret kér el 45 percért, le is ültethet a konyhájában vagy tarthat órát könyvtárban, kávézóban, de ha pszichológus 10-25 ezerért még egy biztonságos, hangszigetelt helyiséget sem tud biztosítani, az az arcátlanság csúcsa. Sokszor úgy érzem, túl elnézőek a magyarok a pszichológusokkal, ők pedig el is kényelmesednek. Nézz szét a fiatalabbak közt, rengetegen vannak, találsz olyat, aki korrektebb óradíjjal is betartja a játékszabályokat.

2023. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor online pszichológushoz jártam, megkértem itthon akikkel laktam, hogy addig kapcsoljanak valami zenét vagy tv-t.


Nem volt semmi olyan problémám, ami hű de titkos lett volna, de úgy éreztem, hogy ez magánügy és nem tartozik másra.

2023. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én "lakásos", egyedül dolgozó pszichológus vagyok, pont azért mert amikor rendelőben dolgoztam, zavaró volt hogy más csönget, elmegy az ajtó előtt, ki/be hallatszik a beszéd, a kliensek összefutnak a mosdóban stb. Szerintem kiemelkedően fontos, hogy legyen egy nyugodt, bizalmas, bensőséges környezet, engem is zavar ha mászkálnak mellettünk.


Kedves első, 30-40 ezerért sajnos nem lehet pszichológiai rendelésre alkalmas rendelőt bérelni, Budapesten főleg nem. Bőven 100 fölött inkább.

2023. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Budapesten egy garzonlakás is, ami nem alja 150-től indul.


Szerintem, ha azt az összeget beleinvesztálja a pszichológus a saját lakásának egyik zugának kialakításába jobb döntés.

2023. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!