Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre erősebb gondolataim...

Egyre erősebb gondolataim vannak az öngyilkossággal kapcsolatban. Megakarok halni ezt érzem. Ez a depresszióm miatt van szerintek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért van, mert az a téves elképzelésed, hogy az öngyilkosság kisebb kín, mint a sok rossz napod összesen. Meg valószínűleg nem látod még, hogy milyen könnyen jobbá lehetne tenni a napjaidat, ezért elviselhetetlenül sok rosszra számítasz. Mi a baj?
2023. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Ha ez kerdeskent merul fel, mert szerintem amugy nem volna kerdes, nem lehet, hogy csak egy kenyszergondolat?
2023. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Sok embernek van ilyen. Igen, depresszió, kétségbeesés. Aztán alszik rá egyet és új nap virrad. Estére megint beforgatja magát, vagy nem. Van hogy összegyűlnek a felhők.
2023. júl. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Mi vezetett ide, mesélj picit.
2023. júl. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Igen a depresszio miatt van. Látott már pszihologus vagy pszihiáter ?
2023. júl. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szorongás,depresszió,pánikbetegség,szociális fóbia. Ilyen diagnózisaim lettek az évek alatt. Voltam dokinál szedek gyogyszereket is rá. Emeltük is az antidepi adagot 20mg ra. De jelen pillanatban is azt érzem bárcsak halott lennék. Semmi értelme semmi örömöm semmi szép nincs az életemben elakarok menni végleg ennyi. Persze bírni kell ameddig lehet csak nem tudom meddig meg minek felesleges egyszerűen szenvedni nem akarok már.
2023. júl. 29. 23:24
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek,mert én meg bipoláris vagyok és szociális fóbiás. Szóval engem se érdekelne ha meghalnék.Csak nem merem megtenni.
2023. júl. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Miért érdemlünk ilyen szar sorsokat ?
2023. júl. 30. 09:45
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak a jó emberek kapják meg. A ganék meg boldogok.
2023. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Miért szedsz ilyen szarokat? Miért nem mész el mozogni, kirándulni, egy kis csoki, jutifalat, beszélgetni emberekkel, egy kis dopamint, örömhormont termelni?
2023. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!