Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Min változtassak, mert feszeng...

Min változtassak, mert feszengve megyek étterembe, vagy utazni valahova, vagy koncertre mert mindig az jár a fejembe, hogy mi van ha pont akkor jön rám a visszatarthatatlan nagywczés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok helyen van mosdó, de kellemetlennek érzem elmenni máshol. Voltam már az idők során pár helyen, de ezt a "mivanha" gondolatot nehezen tudom kiverni a fejemből, eddig amikor voltam valamerre nem történt semmi különös pedig.
2023. júl. 29. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha a wc és a szaros gatya között kell választani, nem fogsz gondolkodni.
2023. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Le szoktam törölgetni az ülőkét, aztán tőlem mehet.
2023. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha van WC, akkor minek parazol?
2023. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez szorongas. Egy valamennyire eletszeru helyzettol felsz. De siman talalhatna az elmed mast is.

Tegyel a taskadba, zsebedbe imodeen vagy immodium ( nem emlekszem a pontos nevre, kulfoldon elek mar) instant tablettat. Ha ereznel valamit, es ennyire nem vagy kepes szembenezni vele, a nyelveden elolvad, es szilardda valik minden odabent.

Azert lehetnel rugalmasabb. Nagyon sok jo, diszkret nyilvanos vece van, egyszer vegig kene gondolnod, hogy es akkor mi lenne.

2023. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De hozzateszem, igazabol a milenneha a lenyeg, az pedig sajnos a legszomj, szedules, barmi lehet. Szoval jobb tudni, hogy szorongos vagy, ha az eletben komolyabb lenne, nyugtato vagy pszichologus, haziorvos eloszor. De lehet, hogy csak az eloszobajaban vagy, es ezt tudni fogod kezelni.
2023. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ráül és tolja neki, akkor nem fog szorongani.
2023. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!