Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek Tialera...

Mi a véleményetek Tialera 12,5 mg tablettàról ? Köszönöm a vàlaszokat

Figyelt kérdés

#Tialera gyógyszer
2023. júl. 29. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legtobb orszagban ki van tiltva mert szo szerint opioid agonista, delta meg mu receptorokra hat ha jol tudom, es ismerosom is azonnal ledobta mert bevette es azonnal tobbet akart.


Nagyon nagyon ra lehet szokni. Nem is ertem hogy nem fokozottan ellenorzott szer egyebkent.


Nekem nem mukodott. En probaltam, dokim szerint dupla adagtol fog hatni 3x25. En Coaxilt szedtem viszont, az az eredeti gyogyszer. Amit te szerdnel az egy generikum (masolat) roman gyartmanyu termek, lehet elternek a hatasok mert mas a gyartasi modszer.

2023. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozzateszem azert nem mukodott mert a gyomromat kikeszitette, hanyingerem volt tole allandoan. De lehet ha ez nem lett volna akkor hatott volna. Csak 1.5 - 2 hetig szedtem.


De amit irtam 1. kommentben az fennall.

2023. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a kommentet most laikusként írom.

De én annyira megijedek ilyeneket olvasva amit az első ír.

1x szedtem gyógyszert kb. 1 hónapig, utána pont ilyenek miatt is hagytam abba, amit az első hozzászóló írt.


Én nem ezt a gyógyszert szedtem, hanem egy antidepresszánst, de ettől független kicsit félelmetes, hogy mennyire ki tudja csinálni az embert.

2023. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egy atlagos antidepresszans. Kb. egy gyengebb tramadol, de a megvonasi tunetek ha leteszed olyanok azt mondjak mint az opioid fuggoke.


De elvileg hatasos.

2023. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!