Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményed a Frontin...

Mi a véleményed a Frontin 0.25mg-os tablettáról? Nem gáz, ha 17-18 évesen szedek reggel és este egy felet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de! elég gáz!! ugyanis hozzászokik a szervezeted és egy idő után már erősebb kell, egyre erősebb, mert nem hat. gáz ilyen korán belekeveredni a pszichiátria kálváriájába!!! menj inkább természetgyógyászhoz.mi bajod, mire szeded ezt egyébként?
2011. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Frontin 0,25-ös tabletta az maga a csoda.

Kár is lenne megetetni 17-18 éves fiatalokkal.

Szívesen adagolnám 45-55 éves pszihiátereknek, análisan, kilóra.

2011. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy időben csak ezzel tudtam aludni...Nem jó,ne akarj rászokni, hazavágja a májad, a veséd.
2011. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nekem is az kéne, de nem tudok orvoshoz menni...:S
2011. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha orvosi javaslatra teszed. Bár ilyenkor a doki ugy javasolja, hogy szükség szerint, de max ennyi meg ennyi. Tehát nem rendszeresen, és nem korlátlanul.
2011. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az a véleményen hogy túl gyenge , és egy felet veszel ? az semmi
2011. jan. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a frontin nem olyan erős,mint a rivotril,na ahoz lehet hozzászokni.a frontinhoz kevésbé.én is szedtem 0,25-öst,elég is volt,nem kellett erősebb,de letettem,és átváltottam sedacur fortéra,nekem bevállt.az nem gyógyszer,nincs hozzászokás,gyógynövényes tabletta,és a hatása ugyan olyan jó nekem ,mint a frontiné volt.
2011. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, hogy honnan szerezted, 18 éven alulinak még orvos sem írhatja fel.

Kövér leszel, az epéd, a májad tönkremegy, kuka leszel tőle, elbutulsz.

Kell ez neked?

2011. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze ha epilepsziás vagy, akkor kell szedni, ha az orvos úgy gondolja. Erre viszont van más gyógyszer is.
2011. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát már mindenféle orvost végigjártam, hogy kiderüljön mi lehet a bajom. A tünet a hasmenés majdnem minden nap, és gyomorfájás, meg aludni se nagyon tudok. És miután kiderült, hogy nincs ételérzékenységem, se vastagbélgyulladásom, ezt írta fel az orvos 10 napra minimum. De én úgy érzem hogy ez tényleg gyenge, meg kevés úgyhogy mától már inkább 1-et szedek reggel és este is. Meg nyugtató teát is iszok egész nap, és szoktam gyógynövényes nyugtató szert is szedni de az nem minősül gyógyszernek. De így már lényegesen jobban érzem magam, csak félek hogy nem fogok tudni leállni vele. Meg már alig várom hogy bevehessem, már az estét se tudtam a kivárni hanem már fél 6 körül bevettem. ...csak nem lesz baj belőle...
2011. jan. 15. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!