Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeomlás?

Idegösszeomlás?

Figyelt kérdés

Nem tudok megnyugodni, hiába vettem be nyugtatót, feszült vagyok csak az öngyilkosságra tudok gondolni meg, hogy minden értelmetlen.

Ütöttem a falat mérgemben amíg foltos lett a kezem most azt gondolom, hogy legszívesebben egy kést magamba szúrnék. Nem akarok már élni, nem akarok semmit. Mi ez idegösszeomlás? El fog múlni, félek megőrülök és akaratlanul bántok valakit?



2023. aug. 4. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj, és sétálj egyet. Csinálsz valamit, és szem előtt is vagy.
2023. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mehetek ki a szemem fel van dagadva annyit sírtam, gusztustalanul nézek ki
2023. aug. 4. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
És ki nem sz*rja le?
2023. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Azt tedd, ami pozitívvá változtatja ilyenkor az életed. Szerintem egy jó drága gusztusos hamburger mindent átírna benned.
2023. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet talán majd holnap most nincs étvágyam... Én édességet szoktam enni, hogy boldogítsam magam de már sajnálom a fogaim
2023. aug. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!