Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Életem összes területén...

Életem összes területén mélypont. Van bármi javaslatotok, amitől jobb lehetne?

Figyelt kérdés

A munkám és a magánéletem romokban.

A munkahelyemről valószínűleg szeptember végén ki fognak rúgni, mert ez az üzletág, ahol én vagyok, haldoklik. A főnököktől szept végéig kaptunk haladékot, hogy rázzuk gatyába a dolgot, de sehogy sem állunk vele. Nézegetek állásokat, és habár van diplomám, sajnos az angoltudásom eléggé kikopott és hirtelen nem is tudom, hova tudnék így elmenni dolgozni. :( Hétfőn is lesz állásinterjúm, ahova kérik az angolt, de már gondolkodom, hogy lemondom az interjút, nehogy felsüljek, ha hirtelen váltani akarnak és angolul beszélni.. van nyelvvizsgám, dolgoztam multinál is, de 2 éve nem használom az angolt és teljesen kikopott, megszólalni sem merek, önbizalmam sincs. Nézegetek állásokat, de így jóval kisebb eséllyel vesznek fel bárhova is.


Az exem 3 hónapja dobott. Ő már boldog egy másik lány oldalán. Én pedig szenvedek a társkereséssel, mint disznó a jégen. Sok randim van, szépnek is tartanak a férfiak, de valahogy vagy részemről, vagy a másik részről egyszerűen nem alakul. Magányosnak érzem magam.


Úgy érzem, csak kapálózom az életben és próbálok a vízfelszínen maradni, de nem élvezem az életem, mindenhol csak bizonytalanság és kilátastalanság. Szeretnék egy boldog, kiegyensúlyozott életet,biztos munkahellyel, amit szeretek és egy párral, akivel megoszthatom az életem és boldogságot vihetünk a másik életébe.


De most semmi nincs meg. Barátokra, családra is korlátozottan támaszkodhatok, mindenkinek megvan a maga baja is.


Van bármi tanácsotok, ami ilyenkor tud segíteni?


25N



#munka #magénélet
2023. aug. 6. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

"Van bármi tanácsotok, ami ilyenkor tud segíteni?"


Te magad is írtad hogy a kikopott angol nyelvtudásod korlátozza a lehetőségeidet. Nem kell egy orvosi egyetemen oktató kutatóprofesszornak lenni ahhoz, hogy levond a következtetést, hogy az angol tudásodat kell felfrissíteni. Maximum 2 hét alatt simán felhozható egy vállalható szintre mivel 2 év nem hosszú idő és van nyelvvizsgád. Ha neked másfél hét alatt nem sikerül feleleveníteni az angolt akkor valóban csak nyelvvizsgád van és nyelvtudásod sosem volt...


Másfelől az önbizalmaddal van nagy problémád egyébként az életed nagyon messze van attól hogy "romokban" legyen. Sok ember örülne annak ha ez lenne az életében a legnagyobb gondja, hogy haldoklik az üzletág amiben dolgozik és nincs pasija. Munkahelyet váltani kell új barátot pedig találsz magadnak és ennyi az egész.

2023. aug. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne akarj mindent egyszerre és főleg ne görcsösen.
2023. aug. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kroms ***** válasza:
Ha van legalább pár hónapra elegendő megtakarításod, nem lesz nehéz időben elhelyezkedned, főleg, ha kicsit rágyúrsz az angolra is. Nőként meg nem nagy kihívás randikra járni; lényegében csak a bőség zavarával kell megküzdened, ami megint csak nem egy komoly kihívás.
2023. aug. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondd le az állásinterjut. Ne félj a negatív tapasztalatoktól se.

A párkeresésre nem biztos, hogy rá kell görcsölni.

Az angol tényleg nagyon gyorsan felhozható, ahogy belemélyedsz, eszedbe fognak jutni a középfokú nyelvvizsgára tanultak... Neten kereshetsz valakit, akivel angolul tudsz beszélni.


Nem tudom mennyire vígasztal, de én több fogyatékossággal és krónikus betegséggel élek, párkapcsolatra nem sok az esélyem, valamint jó állásra sem.

Hozzám képest rendkívül sok lehetőséged van.

2023. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolókkal, ne mondd le az állásinterjút. Egyrészt, mert ott is ráfér az emberre a rutin, másrészt meg mert a legtöbb munkahely nem kér akadémiai szintű angolt. Az állásinterjús eszköztár meg hamar alatt összeszedhető, ha van már passzív tudásod, akár kérd pár alkalommal tanár segítségét.


Priorizáld, melyik fontosabb most az életedben, ne akarj mindent egyszerre rendberakni. Ha most a karrier aggaszt jobban, koncentráld oda az energiádat, tanulj, jelentkezgess. Ha azt össze tudod szedni, lesz kapacitásod a párkapcsolaton is agyalni.

2023. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Sok randi es maganyos? Addig addig valogatsz mig ki futsz az idobol ha csaladot akarsz


Egyebkent meg csak az angolt nyomatnam a helyedbe kemenyen!

2023. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mai interjún szerencsére nem kérdezték az angolt, megúsztam
2023. aug. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!