Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SERTRALiN antidepresszáns nem...

SERTRALiN antidepresszáns nem vettem be, milyen tüneteim lehetnek ? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy éve szedem a sertralint 50mg , ma reggel fel zaklatott valami és nem emlékszem, hogy bevettem vagy sem! Most aggódom, hogy milyen tüneteim lehetnek ha nem veszek be egyet. De mivel nem tudom, hogy bevettem vagy sem nem merem bevenni,

2023. aug. 7. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kihagyástól nem lesz semmi bajod, de ne csinálj belőle rendszert.
2023. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon vigyázok de most megtörtént! Köszönöm válaszod. Annyira fel zaklatott most, hogy vegyek be egy xanaxot?
2023. aug. 7. 09:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Megyek délutánra dolgozni remélem nem leszek rosszul!
2023. aug. 7. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de ha egy év után is ilyen parás vagy, akkor lehet nem megfelelő neked ez a gyógyszer, az orvosodnak nem tűnt fel?
2023. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Párás vagyok mert a munkahelyemen nem szeretnék rosszul lenni , de ha te is véletlenűl kihagytad gyógyszert akkor azt ird meg, hogy várható, hogy valamilyen tünetem lesz ez miatt? Holnap reggel beveszem és különben jól vagyok !
2023. aug. 7. 09:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ugy hat, mint a nyugtato vagy fajdalomcsillapito. Fel vagy meg vele toltve, harom nap utan sem erezned. Egy het utan.
2023. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En 19 ev szedes utan ugy maradtam varatlanul tovabb masik orszagban, hogy nem volt tobb nalam, negyedik nap is meg elvoltam, csak feltem, mi lesz ha, de nem volt. Ismerem az elvagolagos elvonasi tunetet, mikor nagy adag szedese 2 hetig elmaradt szinten kulfold es varatlan kozbejoves miatt. Akkor a nyolcadik naptol kezdett egyre rosszabb lenni. Az egy nap barmikor elofordul, eszre se veszi mas.
2023. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valóban nem lett semmi, holnaptól folytatom .
2023. aug. 7. 21:29
 9/10 anonim válasza:
Már nem aktuális ez a kérdés örülök, hogy jól vagy de nekem például amikor kihagytam 2-3 napot (2,5 évig szedtem) el kezdett zsibbadni az arcom meg szédültem olyan érzés mint amikor lázas vagy na olyan szédülés volt rajtam és olyan is volt mintha áramütéseket kapott volna az agyam. Gondoltam leírom hátha valaki rá keres erre a kérdésre.
2023. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod nekem és másnak is hasznos!
2023. szept. 24. 07:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!