Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan próbál behálózni egy...

Hogyan próbál behálózni egy olyan nőt a nárcisztikus, akitől fél, hogy visszautasítja?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 20:07
 1/3 Bitorló37 válasza:
Szerintem ehhez nem kell nárcisztikusnak lenni, minden férfi életében eljön az ilyen nő. Van egy típus, én csak jégkirálynőnek hívom. A látszat ellenére, könnyű meghódítani, általában kedvesek, gondoskodóak. Mintha az őrangyalod lenne. Na ezt a típusú nőt, csak egyszer bántod meg. Az tuti, hogy soha többet a büdös életbe nem bocsát meg, bevethetsz nárcisztikus "visszaporszívózást", vagy ha nem vagy az, akár könyörgést, semmi nem segít.Bezárja magát újra,előtted legalábbis, olyan ez náluk mint az önvédelem. 37 évesen, kettő ilyenbe is belefutottam már.Még csak meg sem csaltam őket, csak hát nincs túl jó természetem, gondoltam bemutatom, hogy én vagyok a főnök. Nem bántottam őket, semmi ilyen, csak szavakkal, nem vagyok büszke rá. Közös volt mind a kettőben, a fekete ruha mániájuk, színest csak elvétve vettek fel, ez is tök idegesítő bennük. Mintha mindig temetésre mennének. Meg elég fura dolgaik voltak, komolyan, mint a kis boszorkányok. Megőrültem értük. Igazából még most sem hevertem ki, egyiket sem.
2023. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es, ez jó:)De itt arról van szó, hogy a barátnőmre hajt egy ilyen férfi, aki jó eséllyel nárcisztikus, legalábbis azt mondják róla, bár egyik sem pszichológus, de van benne valami, az biztos.A barátnőm nagyon jól néz ki, a pasi szerintem átlagos.Hülyeségeket csinál, fel akarja hívni magára a figyelmet, pedig egy 29 éves férfitól azért több komolyság várható el. Ezért kérdezem, hogy van e valami jellegzetes viselkedésük az ilyenre.
2023. aug. 11. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A barcisutikus mindig szerelembombazassal indít. Elhalmozza a másik félt a figyelmevel, bokor, szerelmet vall. Túlzás, amit csinál. Amúgy általában kisebb önbizalommal rendelkező emberekre hajtanak, mert őket könnyebb behalozni.
2023. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!