Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Mi jöhet még...

Mi bajom van? Mi jöhet még ezek után? Valami tudatalatti dolog zavarhat be?

Figyelt kérdés

Mosatnában gyakran előfordul, hogy nem veszek észre vizuális dolgokat, amik elvileg ott vannak a szemem előtt, vagy módosultan fogom fel a látottakat (pl. 0-t 1-esnek néztem, és utólag visszaugorva láttam, hogy az nullás... pedig meg voltam győződve, hogy 1-est láttam...)

Egyébként is nagyon bamba ember vagyok, nem vagyok egy vizuális típus sem.

Nemrég pl. anyukámék kitettek a kocsiból, hogy beszaladjak egy üzletbe, jónéhány méterre az üzlettől.

Mikor végeztem, egyszerűen nem találtam meg a kocsinkat, kerestem, fürkésztem a szememmel, de semmi, még a környéken is körülnéztem, hátha átálltak máshova.. De nem és szüleim elmondása szerint végig az eredeti helyükön maradtak.. És még történt velem pár hasonló eset.

Kezd nagyon aggasztani a dolog..


2010. okt. 15. 16:56
 1/2 anonim válasza:
100%
ilyen nekem is szokott lenni, ez a tipikus "kiszúrja a szemét" dolog, de nem veszi észre XD sztem csak fáradt vagy :) nem is igazán a kocsit kerested, csak ráértél :)
2010. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül, velem is történnek rendszeresen hasonló esetek....
2010. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!