Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit csináljak, mit tegyek?

Most mit csináljak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Plusz munkát adott a főnököm, mert nagyon megvolt velem elégedve. Jelenleg ahol végzem a plusz munkám ott egy cigány csaj felügyeli a munkát amit csinálok. Szemetelnem kell. Véletlenül kimaradt két szemeteskuka pénteken, a százból. Ez akarva akaratlanul megtörténhet. Azt mondta a főnök csak úgy működik a dolog ha 100 százalék teljesitményt nyújtok, tehát nem marad ki egy sem. A csaj miért nem nekem szól ha gond van? Meg azért siettet mert ő haza akar menni, stb. Miért kell a másikkal kicseszni? Le vagyok százalékolva skizofréniával, de akarok dolgozni, de azt nem tudom megigérni hogy nem marad ki egy sem. Főleg hogy nagy a terület és rengeteg van. Miért kell áskálódni? Neki az a dolga hogy leellenőrizze a munkát. Most mit csináljak? 5 éve vagyok ennél a cégnél és azért kaptam plusz munkát mert meg vannak velem elégedve
2023. aug. 14. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Beszélj a csajjal, hogy tudod h hibáztál, de lehetőleg ilyen esetben elöbb neked szóljon.
2023. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Folytasd a munkát, már ha ez anyagilag megéri, és ügyelj rá, hogy minden kuka meglegyen. A nőt kerüld, és ha beszól, maradj higgadt, mondd, hogy jó munkához idő kell. Nem minden ember jóindulatú, van ilyen is. Egyébként gyanús, hogy te nem jutalomból kaptad ezt a munkát, hanem mert nincs, aki elvégezze.
2023. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha megint nem szól, én még nem tudok róla?
2023. aug. 14. 16:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Látszik hogy az a vezető aki elmondta ezt nekem, retteg, azt mondja nehogy elszóljam magam, meg hogy szerinte ez undorító volt meghogy próbál ő elkérni az emeletére
2023. aug. 14. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Máris egy jó megoldás.
2023. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De miért van az hogy akármennyire is tisztelettudó és igyekvő vagyok, az ilyen jellegű emberek akkor is sunyi módon betesznek a másiknak?
2023. aug. 14. 17:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Főleg hogy nem is kértem ezt a plusz munkát... Ez olyan, mintha valamit ajándékba adnak aztán visszakérik
2023. aug. 14. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a világ úgy színes, hogy vannak benne jó és rossz emberek. Mennyit fizetnek ezért a pluszért egy órára?
2023. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mellette van egy másik munkám ugyanannál a cégnél és nettó kétszázezer lenne a kettő együtt

8 órára vagyok bejelentve

2023. aug. 14. 18:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Most lassan csinálom, inkább többször nézzek körül minthogy kimaradjon
2023. aug. 14. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!