Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megéri befeküdni pszichoterápi...

Megéri befeküdni pszichoterápiás intézetbe?

Figyelt kérdés

Pl. tündérhegy, thalassa ház...

Pszichiáter és pszichológus javasolta nekem személyiségzavar, depresszió, szorongás miatt.

De nekem ez annyira nem tetszik, nem szívesen lennék távol otthonról de ha tényleg segít megpróbálnám...

Tapasztalatok, van akinek segített?



2023. aug. 15. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Megéri, ott sokkal jobban tudnak veled foglalkozni, főleg ha pszichiáter és pszichológus is ajánlotta, sztem érdemes megpróbálnod. Nekem 2 közeli barátom is volt már ilyen helyen. Egyikőjükről biztosan tudom, hogy sokat segített neki. Kifejezetten jól elvolt ott, mert összebarátkozott sok sorstársával. Lehet neked is pont segítene az is, hogy kicsit kiszakadsz a megszokott környezetedből. És még foglalkoznak is veled. A pszichoterápia nagyon hasznos tud lenni.
2023. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nekem szociális szorongásom van és nehezen beszélek max. 2 emberrel vagyok el jól de ilyen csoportokban félek beszélni és azt olvastam itt olyanok vannak...
2023. aug. 15. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a jelentkezéskor, hogy te csak négyszemközt tudaz megnyílni, így ha van lehetőség, felajánlják neked. Sok sikert! Én teljesen más okból nem tudnám vállalni, hogy bevonuljak.
2023. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En ugy hallottam hogy brutal nagy a szures, nehez bejutni. Masreszt ha bekerulsz, nagyon nagy a fegyelem, ha nem tartasz be szabalyokat vagy minimum kovetelmenyeket akkor elkuldenek.
2023. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Én csak körzeti osztályon jártam de maga volt a földi pokol
2023. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam Tündérhegyen, ott sokan vannak szociális fóbiával, tudják kezelni az ezzel járó nehézségeket, plusz bármikor megszakíthatod a kezelést, ha nem bírod. Én javaslom.
2023. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!