Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin miért okoz idegességet?

Frontin miért okoz idegességet?

Figyelt kérdés
régóta szedem de mostanában azt vettem eszre hogy bevétel után idegessebb leszek,sokkal jobban zavarnak az apróságok,apró kicsi hangok az utcáról ahogy behallatszik a beszéd,ha mosogat valaki,stb

#frontin idegesség
2023. aug. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald meg a Xanaxot mert a Frontin szokott minosegi hibas lenni.
2023. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes mert rám is ilyen hatással van a xanax

Bár a pánikrohamokat elvette de helyette duhrohamaim vannak

2023. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rám a rivotril hatott így, hogy ideges voltam, de nem ilyen pánik szerű idegességhez hasonlítanám, hanem mondjuk úgy, mikor felbosszant valaki.


Viszont érzelmileg meg olyan tompa voltam, mint egy zombi. Ha előttem sétálva valakin áthajtott volna egy kamion az sem tudott volna felzaklatni.


Tudom, hogy ellentmondás, de nálam ez volt, igaz nem szedtem pár napnál tovább, lehet ha hozzászokik a szervezet akkor jobban reagál idővel.

2023. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Nekem a dokmanyom irta fela rivotrilt 8mg/nap mint antidepresszans mert annyira kifutottunk a valasztekbol. Egyebkent igy veletlen jott, a rendszer igy engedte felirni azt mondta de mondta hogy nem igy akarta hogy szedjem csak nem mondta, aztan lattam eeszt-ben az adagolast azt neztem hogy oke egy nagy alvas kva jo lenne, bevettem elso nap. Annal jobban nem ereztem magam. Masodik nap szinten, harmadik nap szinten. Nem mondom hogy elmult a depressziom, de sokkal konnyebb lett a mindennapom, mai napig szedem, soha nem szedalt le, se a Xanax sem. Amikor meg volt a Lorazepam sem szedalt le. Egyik benzodizepine sem szedalt le soha, egyedul talan legelszor a Xanax, de utana nem. A z-gyoyszerek kozul sem (zolpidem peldaul).

2023. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!