Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy szorongós,...

Miért van az, hogy szorongós, stresszes időszakban csak az ágyban fekve érzem magam ellazulva?

Figyelt kérdés

Most megint egy ilyen időszakom van. Fáradt vagyok, könnyen elfáradok munkában is. Még a gép előtt se szeretek ülni ilyenkor az irodában.


Ha otthon vagyok akkor múlik el a feszültség ha lefekszek az ágyba, kinyújtózom és csak döglök a tv előtt. Ilyenkor elmegy az izmaimból is az a megfeszült érzés.


Azt nem értem, hogyha talpon vagyok akkor miért nem tudom elérni ezt az állapotot, ennyire le lenne gyengülve az idegrendszerem, hogy most még az is nehéz neki?


2023. aug. 16. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem a tesstartás a lényeg, hanem az hogy ott biztonságban érzed magad, lemegy a felelősség és nyomás rólad és megengeded magadnak tudatalatt hogy elazulhass.
2023. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!