Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichoterápiás helyek...

Milyen pszichoterápiás helyek vannak Magyarországon a Tündérhegyen kívül ahova 1-2-3 hónapos kezelésre be lehet feküdni ami tb támogatott ?

Figyelt kérdés
Illetve egy ilyen helyre kb mennyi idő bekerülni és előtte milyen vizsgálatok szükségesek hozzá?

2023. aug. 17. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. aug. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisbér
2023. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nyírő Gyula Kórház, 'D' osztály.

(Ez a bentfekvős pszichoterápiás osztály)

Semmelweis Egyetem, Pszichoterápiás osztály. A Semmelweis Egyetemen voltam, fixen egy hónapos, nagyon intenzív, szerintem megterhelő, csoportterápia, sématerápiás módszerrel.


Nyírőről jókat hallottam többnyire, de saját tapasztalatom nincs. Sokféle terápia van: egyéni, csoport, mesetrp., bibliotrp. Talán nem annyira jól felépített, mint a Semmelweisen, de talán nem is annyira megterhelő.

2023. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A Semmelweis Egyetemre kell egy pszichiátriai beutaló, lehet, házi orvosi is jó. Ezt ott elmondják majd. Szintén kell egy hónapon belüli labor (teljes vérkép, máj,-és vesefunkció, vércukor, ionok).


Mindenhol van egy első interjú egy tapasztalt szakemberrel. Ő dönti el, hogy tudnak-e Neked segíteni, illetve hogy alkalmas vagy-e a befekvésre. A Semmelweis Egyetemre telefonon kell bejelentkezni. A Nyírőve e-mailben. A jelentkezésedet követően kapsz időpontot a felvételi beszélgetésre, vizsgálatra.

2023. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!